This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

My Integra DC2 Type-R - B18C

@lviiu - lasa man ca nu ong-urile, liliecii si ursii sunt cauza din care nu s-au construit autostrazi in romania. Astea-s anchete baga-te la inaintare pe post de scuza.

Yula - deturnam de tot topicu integrei, dar vad ca tot au luat-o astia razna prin europa cu ale emisii de incep cu interzicere din 2030 motoare atmosferice si scadere de emisii cu 40% ... deci iti dai seama unde o sa fim noi in 10 ani cu masinile noastre ... era preistorica la ce bagam noi si fara cat-uri. 
Nu cunosc detaliile surselor de emisii, dar nu vad stiri despre restrictii pentru alte mijloace de transpor gen avioane, vapore etc

Add Thank You Reply

Sa faca toata lumea bani de pe incalzirea globala Icon_biggrin Asta e, le trecem la istorice si umblam daily cu Jazz-ul EV Icon_lol
Honda nu arde uleiul, il foloseste.

Add Thank You Reply

las că dacă ieșim din UE, mergem în continuare pe diesel

Add Thank You Reply

GPL from mother Russia Icon_biggrin

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Add Thank You Reply

Oare se merita sa incerc sa repar compresorul de la clima?  Din cate imi aduc aminte sufla prin partea de sus unde sunt conductele, din cate vad pe diagrama de la Lings sub capac este o garnitura O.  Oare sa fi crapat aia de la stat si sa sufle pe acolo Confused
Am vazut cateva service-uri in tara care repara compresoare,  eu nu cred ca are mare lucru si are nevoie de garnituri noi.  Mi ciuda ca nu l-am dat jos sa-l desfac eu sa vad ce si cum Icon_biggrin

M-am tot uitat pe aici si nu gasesc nici unul, iar daca gasesc sigur nu am cum sa-l probez ca e demontat.

Attached Files Thumbnail(s)

Add Thank You Reply

Sigur trebuie reparat AC-ul, ca ai vazut asta vara cum te-ai copt in masina. Iar garnitura aia nu cred ca este asa de scumpa.

Add Thank You Reply

merita incercat.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat

Add Thank You Reply

Clima e pe primul loc în listă Măruță Icon_smile întrebam dacă se merită să repar compresorul să nu-l schimb. Toată lumea zicea astă vară să nu încerc să-l repar pe ăsta că nu ține. Dar nu știu ce șanse am să găsesc unul funcțional pe aici.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Add Thank You Reply

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Theme © 2014 iAndrew