This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

95 Honda Civic Hatchback 1.3, Nighthawk Black (EG3)



 
#1

Buna , sunt nou pe aici , ma numesc Alex si sunt din Resita. Acu 4 luni mi'am cumparat un civic eg3 1.3 16v 75 cp. Mi-am cumparat masina in nestire de virusul honda iar acu sunt infectat rau . Sunt niste masini extraordinare din toate punctele de vedere. Deocamdata nu am schimbat nimica la masina este stoc mai putin un filtru sport,consumabile schimbate si parbrizu. Poate o sa urmeze un swap D16Z6 125 cp VTEC.


O zi frumoasa !




Attached Files Thumbnail(s)
               



Reply



 
#2

Bine Ai Venit!

Nu-mi plac pedale si cotiera, in rest e frumoasa foc... Icon_wink



Reply



 
#3

Salut si bine ai venit. S-o stapanesti sanatos si sa faci multi km cu ea.

PS: nu stiu despre ce cotiera si ce pedale vorbeste colegul LauX, da' mie imi place oricum Icon_smile



Reply



 
#4

Bine ai venit pe forum Alex Icon_smile

Nu poti sa gresesti cand iei un EG negru, frumoasa alegere Thumbsup
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#5

S-o stapanesti sanatos, imi place si mie culoarea mult.



Reply



 
#6

S-o alergi cu placere si fara probleme. Se tine bine, batranica...
Icon_evilNu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...Icon_evil





Reply



 
#7

S-o alergi sanatos. Foarte frumos arata EG-ul negru. Nici tu nu mai ai loc in portbagaj Icon_razz. Parca toba aia stil VAG zgarie putin retina, parerea mea, in rest masina arata foarte bine si te felicit pt. alegere.
[Image: mysig.jpg?t=1248866766]
You can turbo a vtec but you can't vtec a turbo. vtec



Reply



 
#8

am vrut sa scriu eu de toba da nu am vrut sa simta omu ca-i tai elanul.
daca doresti sa o schimbi tot cu una cu doua iesiri, am ceva japan http://www.hondatalk.ro/Thread-Vand-toba...-sol-civic

Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#9

Sincer nu mi'am placut toba de cand am cumparat masina. O sa urmeze multe modificari in timp. Deocamdata sunt alte prioritati la masina. Nu am o situatie materiala atat de buna incat sa le pot schimba toate odata. Oricum cand imi iau ma axez pe una cu o singura iesire stil JDM , cu 2 iesiri nu imi prea plac.

Mersi frumos !
O zi frumoasa !



Reply



 
#10

sa va purtati sanatosi !



Reply



 
#11

De toba i-am zis-o si eu direct din start, dar asta live... Icon_smile

Rotile alea nu-s prea mari pt motorizarea ta?

Eu zic sa ti-o pui la punct dpdvd tehnic (uleiuri etc) apoi restu... Icon_wink



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.