This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Honda Stream 2008 RN6

din cate stiu nu prea sint piese pt caseta, doar caseta cu totul....
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat

Reply

Trebuie să văd dacă e aceeași cu cea de pe Civicul tău. Atunci știu pe ce să mă orientez.
Mă gândesc să fie piesa cu numărul 2 din imagine?[Image: d82228d76017602324ca6038fb60b025.jpg]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.

Reply

nu m-am batut de segmentu asta inca....nush....

Reply

pai si poti sa o dai inapoi? cauta alta care nu troncane

Reply

Acuma înțeleg ce e cu vopseaua eco :-/
[Image: b6bed0b5d77f80dd6f34fad80a71f5aa.jpg]

Reply

Exact asa e si la mine Yula

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
"To be a driver you need skill, to be a co-driver you need balls of steel"

Reply

Un an de zile și e plină de zgârieturi. Cred că și frunza când se freacă de ea lasă câte o dâră pe vopsea

Reply

Cu siguranta

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
"To be a driver you need skill, to be a co-driver you need balls of steel"

Reply

garantez asta cu frunzele. daca e praf pe frunze sau pe masina lasa zgarieturi. patesc la mine pe strada. am niste cercopiteci iesiti din pestera si mutati la casa, care nu-si taie plantele ce le depasesc gardul. daca le zici ceva sar ca vrei sa te urci pe gard.

Reply

Nu a ajutat nici faptul că la noi in zona încă s-au construit case...praful e la mama lui acasă. Și mai adaugi și niște copii care poate se ating de mașină și ai combinația perfectă de dezastru. Și în afară de asta, oricât de departe încerci să o parchezi de alte mașini tot se găsește o îndoitură in ușă

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk

Reply

ce sa zic eu, n-am asfalt pe strada si merg ciobanii cu o viteza....

Reply

Da, am observat asta zilele astea. Și eu mă plâng că la noi sunt gropi și drumuri nașpa. O fi de la căldura asta

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk

Reply

Vremea pentru ulei proaspăt. Nu-mi vine să cred că curat e cel care l-am dat jos după 10mii.[Image: 25c8d56d3323036214f1e843ae970751.jpg]

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Reply

chestia asta cu, curatul nici nu stii cum sa o iei, fie uleiul n-are suficienti detergenti si atunci nu curata bine si iese tot ca si cum l-ai bagat fie motorul e foarte ok. Al meu desi completez cam 1 l la 10k km tot se inegreste cand il scot ceea ce as zice ca e normal.

Reply

A ta vede mai mult cox și de aia se înegrește. Motorul e boboc, cel puțin după cum arată chiloasa.[Image: 8a6e842a93d4a2feea21dceb2286513d.jpg]

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Reply

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Theme © 2014 iAndrew