This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

cumpar planetara eg2



 
#1

cumpar capatul dinspre cutie (tripoda) lanetarei din partea stanga sau toata planetara pt crx del sol vti (eg2)
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat






 
#2

astept un raspuns de la cineva sa se uite la garaj sa vada ce are pe acolo! scriu aici cand aflu ceva Icon_wink






 
#3

sa traiesti man !!!!! sper sa am noroc Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat






 
#4

nu mai bine iti cauti unul nou...cel de la fuzeta este in jur de 250 ron.Ma gandesc ca celalalt nu poate fii mult mai scump.
Bafta






 
#5

planetara noua costa cam 3600 ron. ce imi trebuie mie nu se gaseste de cumparat separat. capul de planetara (dinspre fuzeta) nu are probleme, celalalt capat e cu buba
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat






 
#6

chiar nu sunt sanse sa gasesc ceva? nu vreau sa cumpar planetara noua Icon_sad((

Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat






 
#7

De ce nu cumperi numai capul de la planetara? Nu cred ca nu gasesti chiar nici unde
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#8

la noi nu gasesti decat planetara intreaca sau cap de planetara din fuzeta. ce imi trebuie mie nu este.
incerc sa gasesc ceva pe ebay, ceva piesa uzata, sunt planetare intre 150-250 euro
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat






 
#9

Vad ca e destul de scumpa de la Honda 190€ Icon_yikes
http://www.hondaoriginalparts.com/honda_...ck_03=8752

Sa vad daca nu gasesc aici ceva de la Blueprint
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#10

da man, am vazut, e nebunie....astept sa vad daca gasesc ceva second....
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat






 
#11

Liviu, incearca pe http://www.bernardiparts.com. Eu am sa dau o comanda cu Doc undeva prin februarie sper. De asemenea, mai poti incerca la http://promotorinternational.ro/. Eu mi-am luat de la ei niste piese pentru EG si ma declar foarte multumit de ei. In general livreaza in cateva ore.






 
#12

intre timp omu si-a gasit tripoda! topic closed






 
#13

Liviu daca ai nevoie de el il redeschidem.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.





Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.