This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

RALLY / CNR



 
#1

am deschis un topic nou ca tot postam anapoda despre rally

a aparut traseul pt sibiu.
ma atrage paltinisul vineri iar sambata noua portiune spre oasa. m-am dat cu motoreta si cu masina pe bucata aia, mega senzatie prin padure, mai greu cu zonele din care sa vezi mai mult si refugii pt masini. 
pareri?
 http://www.autorally.ro/documents/cnr/20...NRD_BG.pdf
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#2

Parerea mea este va va astept aci si ca merita sa mergem pe cat putem pe toate probele, va aranjez eu cu cazarea daca e nevoie, si am si gip acuma sa merem toti impreuna Icon_razz



Reply



 
#3

eu intetionez sa vin la sibiu la rally. care mai veniti? si sa-mi ziceti daca v-ati luat cazare pe undeva sa fim prin aceleasi locuri.



Reply



 
#4

Daca vreti va cazez eu la un prieten, are o pensiune fix in centrul Sibiului, numai sa imi ziceti din timp ca e mereu full la el.

Sau, daca vreti iarba verde, cautam ceva pe langa Rasinari.



Reply



 
#5

bah, ideea e ca vreau sa ajung la paltinis si la urcarea spre oasa. la restul cam greu cu programul. vineri soto nu ajunga mai repede, iar sambata....e greu sa pleci dintre munti, eventual cu elicopteru.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#6

uite planul orar (harta e in primu post)  http://www.autorally.ro/documents/cnr/20...D_v.12.pdf

paltinisul incepe la 19:00 vineri,  tu ai 180 de km deci in 2 ore si ceva poti sa fi la paltinis. iar sambata poti sa vezi maxim 2 probe. Eu as zice un posibil PS4 pe Dobarca de la 9:16 si apoi de la 13:26 PS8 si PS9  pe Oasa urcare coborare.

eu vineri nu ma stresez, stiu ca traficul e foarte nasol mai ales la podul peste olt care ziceau ca e in lucru, asa ca ajung spre seara cand oi ajunge si bagam o terasa o berica de relaxare prin sibiu. asa ca vreau sa stam in Sibiu sa pot sa ma bucur si de plimbare prin oras sa nu stau cu masina dupa mine.



Reply



 
#7

am vb cu adi si zicea ca amicul ala al lui nu mai are liber asa ca mi-am rezervat la http://www.turistinfo.ro/sibiu/cazare-si...61840.html care e chiar in centru si are curte interioara cu parcare



Reply



 
#8

adi, cum e drumul de acces dinspre dobarca spre sugag?
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#9

colegul meu de hala, care merge la rally2, zice ca a doua zi dobarca e cel mai pont.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#10

Trebuie sa fie bun drumul peste tot, nu prea mai sunt probleme.


Sent from my iPhone using Tapatalk



Reply



 
#11



Reply



 
#12

am inteles de pe feisbuc ca gardean ar avea ceva probleme....pare sa nu vina.
cuzma a primit un pavilion de carbon care nu se pupa...nici ala nu cred ca o termina.
mirea pas sigur.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#13





Reply



 
#14

hehe, tractorul din feleac si proba de pe observator. faine vremuri, am stat la un km mai jos de "tractoru" din poveste.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#15

andronic si-a tras masina noua, evoIX
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#16

ce se intampla pe weekend? eu cred ca merg sambata noaptea sa fiu acolo duminica. o sa fie ploaie da nu-i stres.



Reply



 
#17

eu nu cred ca ajung la rasnov



Reply



 
#18

baiiiiiiii!  Mitsuba lui Andronic a ajuns pe mainile lui Cuzma  Icon_yikes Biggthumpup



Reply



 
#19

pai e veche stirea, cam dupa ce s-a incheiat campionatul.
acum la BV ninge.....adica e zapada bine de tot...
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#20

sa vedem cum evolueaza vremea Icon_sad
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.