This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Crx del Sol '92



 
#21
Talking 

Good news, am vopsit masina Icon_rockon  , rosu caramiziu cu flakes/(metalizat) aurii/(u),  arata intr-un fel, mie imi place mult ca nu atrage atentia pe drum, vopsitorul a zis ca e urata (fuck him) ce stie el  Rollinglaugh

Am vorbit cu un prieten si mi-a recomandat sa schimb rulmentii daca desfac sa montez alte prezoane mai mari. Aveti vre-o parere in directia asta?



Reply



 
#22

Dacă desfaci ar fi bine să schimbi și rulmenții.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#23

Să nu pui NPS la rulmenți ...in rest bafta !



Reply



 
#24

skf . producator de origine
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#25

SKF voi comanda, mersi de info Icon_smile
S-a discutat pana acum de aditivi pt motor, sau ma rog, substante care reduc frecarea.
Eu am bagat in 1.6 ESI, Metabond Oldtimer, nu am simtit diferenta pana acum, eventual ca ruleaza putin mai silentios. Operatiunea a fost facuta la schimbul de ulei.



Reply



 
#26

Încearcă bisulfat de molibden de la liqui, dată viitoare!
Îl ao direct cu ulei cu tot în 10w40 MoS !



Reply



 
#27

Update, baterie noua, flanse montate, dar curge etrierul spate stg. Am cumparat kit de reparatie etrier, problema e in curs de rezolcare.

Am comandat instalatia A/C completa pentru del Sol din Ungaria, in tara n-am gasit. Mare rugaminte, recomandati-mi va rog in Timisoara un mecanic care ar putea monta instalatia completa de A/C pe CRX del Sol.



Reply



 
#28

ia legatura cu Calin Vuia. el e stapanul hondelor prin tm.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



The following 1 user says Thank You to LIVIU_CTS for this post:
  • marga2
Reply



 
#29

(05-08-2018, 13:00)LIVIU_CTS Wrote: ia legatura cu Calin Vuia. el e stapanul hondelor prin tm.

Multumesc, am luat legatura cu el si am montat-o, m-a trimis la un prieten (Alex Nebunu'), baiat fain, acum trebuie s-o si incarc Icon_smile



Reply



 
#30
Smile 

Clima incarcata si functionala creste inimioara in mine cand o scot la o tura si e racoare  Drool

am pus o poza cu noua culoare, jantele, nu e nimic artistic Icon_smile

https://imgur.com/a/bTtaI44



Reply



 
#31

E greu fără climă pe România, știu din propria experiență Icon_sad
Dacă nu e secret, cât te-a costat vopsitul?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.