This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

My civic ep2



 
#1
Talking 

Si in sfarsit sunt posesorul unui ep2. Sper sa va placa si voua.

Problema e alta: -ce modificari se poate aduce acestei masini?
-cine are o toba sport sau alte piese de tuning

O sa revin cu mai multe poze.


" nu o sa uit prima mea masina EJ9 "


Attached Files Thumbnail(s)
               



Reply



 
#2

felicitari pentru masina. si eu mi-am luat EP2 de curand. ca modificari poti sa incepi cu un eleron de EP3, eu asta vreau la a mea. sa o porti sanatos Icon_smile



Reply



 
#3

Să o stapanesti sănătos! Ai putea să ne dai mai multe detalii despre ea?

Sent from my HTC One S using Tapatalk 2



Reply



 
#4

Sa te bucuri de ea, SpoonEJ9!
Arata foarte bine masina si sa sti ca este un model foarte fiabil.
Cat despre modificari, ai de unde sa te inspiri de la fratiorul lui EP3...Icon_biggrin



Reply



 
#5

Arata foarte intretinuta din poze, sa o conduci sanatos, Cat despre modificari, depinde la ce vrei de la masina, look, putere, manevrabilitate.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#6

felicitari pentru masina, sa o stapanesti sanatos!

+1 pt eleron, dat jos sau vopsit bandourile alea negre, niste jante mai usoare , poate niste eibach-uri si cam atat care sa merite investitia. merge si o toba galagioasa in functie de preferinte Icon_smile



Reply



 
#7

Eleronu' e stock la EP1/2.
Falicitari pentru masina. Vorba colegului Maruta: un model extrem de fiabil. Apa, paie si bataie, iar masina va merge pana te plictisesti de ea Icon_smile
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 
#8

era vorba de cel de ep3, asta stock e mic mic Icon_smile



Reply



 
#9

Sa o stapanesti sanatos. Cat te va costa masina cu tot cu inmatriculat? Parca vroiai ceva mai puternic, de ce nu te-ai orientat catre un VTI?
[Image: mysig.jpg?t=1248866766]
You can turbo a vtec but you can't vtec a turbo. vtec



Reply



 
#10
Cool 

(11-02-2013, 13:49)Romarshall Wrote: Sa o stapanesti sanatos. Cat te va costa masina cu tot cu inmatriculat? Parca vroiai ceva mai puternic, de ce nu te-ai orientat catre un VTI?

am vrut un type r dar costa mult intamtriculatu la asta costa 500 euro motor 1.6 110hp 2005 93.000 km

la admisie oare are garnitura dinaia cum era la ej9?



Reply



 
#11

Cu siguranta nu are garnitura de aia.
[Image: mysig.jpg?t=1248866766]
You can turbo a vtec but you can't vtec a turbo. vtec



Reply



 
#12

sa o porti sanatos, vezi ca eleronu de EP3 nu e plug&play, dar te descurci tu Icon_wink



The following 1 user says Thank You to Toyboy for this post:
  • SpoonEj9
Reply



 
#13

niste jante de vanzare are cineva??



Reply



 
#14

de cati inch?



Reply



 
#15

te-ar interesa rota torque pe 17, sunt vopsite in toamna, un bronz mai inchis si folosite doar ca si roti de iarna. poti sa le vezi in topicu meu



Reply



 
#16

(13-02-2013, 13:51)DeN1gRator Wrote: de cati inch?


16 sau 17



Reply



 
#17

Is faine rotele lui Razvan, am si eu un set pe 17 de pe Civic SI pe care le-am luat ptr mine pentru iarna asta si dupa poate le dau, daca vrei sa le vezi da un semn si ne intalnim pe undeva.



Reply



 
#18

Vinde unu pe celalalt forum un eleron daca te intereseaza:

http://www.celalalt forum.ro/forum/showthread.php?16094-Vand-Arcuri-originale-Honda-Civic-EP2-si-eleron-spate&p=469792#post469792



Reply



 
#19

(17-02-2013, 15:23)DeN1gRator Wrote: Vinde unu pe celalalt forum un eleron daca te intereseaza:

http://www.celalalt forum.ro/forum/showthread.php?16094-Vand-Arcuri-originale-Honda-Civic-EP2-si-eleron-spate&p=469792#post469792


ms!!!! daca era de type r ce fain era Icon_smile



Reply



 
#20

Sa o stapanesti sanatos....arata ceas Icon_smile . Vorba lui kinky cu bandourile,dar eu zic sa le dai jos,nu sa le vopsesti. bafta!



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.