This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ulei cutie MTF3



 
#21

Pana la urma, cum ar putea Yula sa aduca atata ulei?
Eu sunt dispus sa mai astept (alta ocazie) si sa las "locul" pentru cine are nevoie urgenta.



Reply



 
#22

Sunt la cursuri saptamana asta si nu am avut timp sa ma interesez de preturi dar o sa o fac sapt viitoare.
Maruta, odata ce aflam pretul de la Honda puteti decide daca vreti sa adaugati pretul de transport de aici sau asteptati pana ce il adu eu. Cred ca o sa am loc de vreo 50L in MPV Icon_biggrin

Sent from my N4
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#23

1. Delphi - 4 litri
2. Vtin - 2 litri
3. Bgdsta - 2 litri
4. Wagner - 2 litri
5. Vali_lj - 4 litri + (cantitatea finala o sa o confirm zilele astea)
6. liviu - 2 l fantastic
7. maruta - 4 litri
8. Pretorian - 2 litri
9. LauX - 4L
10. dragostan -2 litri


Accord CL7 2.0 exec MT Arctic Blue Pearl
ex-Civic 5D 1,8 exec MT Milano Red



Reply



 
#24

Am sunat astazi la Honda dupa preturi si nu mai au la butoi de 25L dar poate sa aduca, i-am zis sa verifice pretul.
La bidon de 1L cred ca ajunge la vreo 10€ trimis in Romania. Cum am zis daca nu este graba o sa incerc sa aduc eu uleiul ca sa scutim taxele de transport.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#25

Eu, daca se poate, as vrea la bidon de 1 litru si nu ma deranjeaza pretul de 10 euroi. La bidon de 25 l nu ma bag.



Reply



 
#26

Nu cred ca e vreo problema daca vine la bidon de un litru.
Icon_evilNu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...Icon_evil





Reply



 
#27

(15-03-2013, 17:10)bgdsta Wrote: Eu, daca se poate, as vrea la bidon de 1 litru si nu ma deranjeaza pretul de 10 euroi. La bidon de 25 l nu ma bag.
Me too.



Reply



 
#28

Ca nota trebuie precizat ca transportul este la o singura adresa pentru a ajunge la cantitatea minima transportata. Cu trimisul prin posta nu ma incurc pentru ca e prea multa umblatura.

La bidon am intrebat pentru ca e mai ieftin pretul, asta pentru cine doreste desigur Icon_wink

Sent from my N4
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#29

eu am avut data trecuta "varsat" si nu ma deranjaza.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#30

Ei zic optiunile si fiecare isi alege ce vrea. Eu pot sa ma duc maine sa cumpar 50L si sa-i trimit in tara daca lumea asa vrea.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#31

Nicu eu n-am avut probleme cu ala varsat, mai ales ca mai am bidoane de MTF-3 goale de la ultimul schimb. Cum vrea majoritatea asa facem Icon_smile
Accord CL7 2.0 exec MT Arctic Blue Pearl
ex-Civic 5D 1,8 exec MT Milano Red



Reply



 
#32

Nici pe mine nu maderanjeaza sa fie varsat, mai ales daca va costa mai putin decat cel la bidon.



Reply



 
#33

Ulei sa fie! Icon_smile



Reply



 
#34

Yula ai aflat pretul ? eu unul prefer la cantitate mai mare ... anul trecut s-a impartit foarte repede. Nu vad unde ar fi problema



Reply



 
#35

Nu am mai dat de ala la telefon, dar sunt mai mult ca sigur ca se poate aduce si va fi clar mai ieftin decat cel individual. Am sa sun iarasi maine sa vedem.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#36

Ai reusit sa dai de individul cu ulei de cutie?
Icon_evilNu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...Icon_evil





Reply



 
#37

Sincer nu am avut timp deloc sa ma interesez in ultima perioada. Dar dat fiind faptul ca mai este o luna si un pic pana ce vin in Romania prefer sa-l cumpar atunci si sa-l aduc eu. Asta daca nu pica cumva vreun transport gratis pana atunci Icon_smile

Sent from my N4
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#38

Ok, got it.
Icon_evilNu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...Icon_evil





Reply



 
#39

Un bidon de 20L sta deja cuminte in garaj Icon_smile as avea in plan sa mai iau inca unul pana ce ajung acasa.

Pretul este de 7.5€ + transportul prin Romania

Daca printre voi sunt interesati de ulei dar nu vreti asa varsat atunci sa imi spuneti si am sa iau si la bidon de 1L numai ca acela este mai scump...
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#40

Si eu vreau varsat



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.