This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

membru nou din New York.

Buna ziua la toti! Chiar din greşeala am ajuns pe websiteul āsta! Am vazut cuvinte romāneşti şi jur ca am fost uimit în ultima secunda. Mai mult despre mine, origina romān nascut in brasov si venit in state la vārsta de 8 ani. Acum am 21 de ani, si deja am trecut printre cāteva honde. Prima a fost un Honda Accord LX 1993 coupe, burgundy. A doua, 1997 honda civic LX sedan, si masinile care le am acum sunt 1997 honda civic CX hatchback roşu, si un original 1996 Midori Green Honda Civic DX Hatchback, culoare foarte rara!

Încerc sa pun nişte poze de midori hatch pe care lucrez cel mai mult acum!

Attached Files Thumbnail(s)

Add Thank You Reply

Welcome si ma bucur ca si ajuns pe la noi. Observ ca si dupa atatia ani petrecuti acolo scri foarte bine in romana Icon_wink.

Poate iti faci un thread la sectiunea civic sa ne prezinti mai bine evolutia masinilor.

Honda nu arde uleiul, il foloseste.

Add Thank You Reply

Foarte faina masina, bine ai venit printre noi.

Add Thank You Reply

bine ai venit, frumoasa culoarea Icon_smile isi schimba si intesitatea cumva ca in poze pare un pic diferita in anumite unghiuri

Add Thank You Reply

Bine ai venit!
Foarte faina culoarea...

Add Thank You Reply

Bine ai venit! Misto rau modelul! Poate ne dai mai multe detalii despre el!

Add Thank You Reply

Da Da chiar la mine era 1 dimineata cānd mi-am facut un nume pe forumul asta. Înca sunt in pat. Am cāteva lucruri de facut azi dar odata ce termin o sa adaug alte posturi cu mai multe poze si informati.. Si oricine este pe Facebook, cautati-ma numele meu este Bogdan Anitei şi poza de profil este maşinuta verde deschisa.

Add Thank You Reply

Bine ai venit printre noi!!!
Icon_evilNu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...Icon_evil

Add Thank You Reply

bine ai venit ! frumoasa colectie de ¨prajitoare¨Icon_biggrin

Add Thank You Reply

wellcome dude, ne bucuram sa te primim printre noi, spor pentru pasiune si ...pop up the hood! sa vedem ce inima are Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat

Add Thank You Reply

Asta e, am trecut printre atat de multe maşine in foarte scurt timp şi nu am avut locul sau timpul sa schimb motorul in nici una dintre ele. Dar acum ca am un garaj si am doua maşini, o sa incerc sa pun un JDM B16A SiR-II OBD2 swap în asta verde iarna asta

Add Thank You Reply

Daca tot te chinui sa schimbi motorul mai bine ai incercat unul de ITR

Add Thank You Reply

4 useri care au postat aici nu sunt in tara Icon_smile
on- nice car. aveti masini frumoase acolo .

Add Thank You Reply

si eu as merge pe un b18 sau k20 Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat

Add Thank You Reply

Sigur se descurca in state cu piesele Icon_smile

Add Thank You Reply

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Theme © 2014 iAndrew