This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Vand: honda civic ej9



 
#1

[/size]masina merge bine trage foarte bine nu are defecte mecanice.Cauciucuri de vara dunlop noi 2012 ofer si un rand de jenti originale honda cu cauciucuri de iarna. are suspensie sport reglabila garnitura admisie schimbata filtru sport, toba sport schimbata+testpipe USA, are 180.000km masia e adusa din germania acum 1an jumate. pretul este 2222 euro. pentru mai multe detalii la tel 0754591993



Reply



 
#2

[u]Sa vandut.....



Reply



 
#3

Cui ai vandut-o? A ajuns pe maini bune?
[Image: mysig.jpg?t=1248866766]
You can turbo a vtec but you can't vtec a turbo. vtec



Reply



 
#4

Am dat-o la unu din sibiu Liviu ( electrician de meserie) poate il sti, da are grija de ea a facut-o stock a zis ca asa ii place. nu stiu ce sa fac acum sa merg tot pe honda multa lumea mi-a zis sa imi iau golf 5 gti nu type r.



Reply



 
#5

Faci ce vrei insa daca intrebi aici cu siguranta raspunsul va fi Typer R.
Mai ai testpipe-ul?
[Image: mysig.jpg?t=1248866766]
You can turbo a vtec but you can't vtec a turbo. vtec



Reply



 
#6

(29-12-2012, 12:40)SpoonEj9 Wrote: nu stiu ce sa fac acum sa merg tot pe honda multa lumea mi-a zis sa imi iau golf 5 gti nu type r.
perfect romanesc. la ce sa-ti iei masini coreene Icon_razz
ia-ti golf 5 gti si bucura-te de beneficiile turbinei....in service.
eu sunt migrat din zona vw, stiu destul de bine masinile lor, fiabilitatea nu e atuul lor (turbo). mai am un amic cu vw care nu vrea sa mai auda de vw, am prieten bun care are service, stiu ce masini intra pe acolo, dar astea sunt povesti, mai zi-ne si cati ti-au spus sa-ti iei tdi Icon_smile
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#7

Golful, inafara de faptul ca se poate creste in putere cu bani mai putini, nu prea are nici unavantaj: interiorul e mai urat ca la civic, exteriorul nu are rost sa il mai compar, fiabilitatea la Civic e peste Golf (lucru pe care mi l-au confirmat chiar posesori de Golf), nu mai zic de sentimentul pe care il ai la 8k de ture, daca mai ai si o admisie cu sunet frumos iti zic eu ca nu vrei sa te mai dai jos din civic.



The following 1 user says Thank You to DeN1gRator for this post:
  • SpoonEj9
Reply



 
#8

(29-12-2012, 13:00)Romarshall Wrote: Faci ce vrei insa daca intrebi aici cu siguranta raspunsul va fi Typer R.
Mai ai testpipe-ul?

nu il mai am l-am dat

(29-12-2012, 20:06)DeN1gRator Wrote: Golful, inafara de faptul ca se poate creste in putere cu bani mai putini, nu prea are nici unavantaj: interiorul e mai urat ca la civic, exteriorul nu are rost sa il mai compar, fiabilitatea la Civic e peste Golf (lucru pe care mi l-au confirmat chiar posesori de Golf), nu mai zic de sentimentul pe care il ai la 8k de ture, daca mai ai si o admisie cu sunet frumos iti zic eu ca nu vrei sa te mai dai jos din civic.

Da... m-a fascinat turbina e adevarat.. imi pare rau ca nu am avut niciodata ocazia sa ma dau cu un type r doar cu ej 9



Reply



 
#9

Ne putem intalni intr-o zi daca vrei si te dau un pic sa vezi cum merge Icon_smile



Reply



 
#10

(31-12-2012, 13:56)DeN1gRator Wrote: Ne putem intalni intr-o zi daca vrei si te dau un pic sa vezi cum merge Icon_smile

acum vad ca esti din sibiu... nu imi zi ca esti cu type r alb? CTR



Reply



 
#11

Chiar el este loool Icon_biggrin

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
"To be a driver you need skill, to be a co-driver you need balls of steel"



Reply



 
#12

Daca te dai cu CTR sunt sigur ca n-o sa dai vtec-ul pe lagul turbinei de la golf.
Just my 2 cents.
[Image: mysig.jpg?t=1248866766]
You can turbo a vtec but you can't vtec a turbo. vtec



Reply



 
#13

(31-12-2012, 19:19)Romarshall Wrote: Daca te dai cu CTR sunt sigur ca n-o sa dai vtec-ul pe lagul turbinei de la golf.
Just my 2 cents.

deabea astept Icon_smile



Reply



 
#14

Ne auzim dupa ce trece febra cu sarbatorile si facem o ieseala Icon_smile, o sa aduc si un prieten cu G5 sa faci comparatie la cald Icon_smile.



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.