This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Site identificare piese



 
#21

mai ai si vama probabil la ele.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#22

Nu poa' să fie €300 Icon_wink

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#23

Auzi dar diferenta intre preturi nu arata ca nu sunt aceleasi produse sau o problema de calitate? Stii sigur care-i treaba cu firma asta?



Reply



 
#24

Adică vând rebuturi? Icon_smile Ce poate să fie diferit la un șurub, vas de expansiune etc.? Site-ul l-am găsit pe itr-dc2.com pe threadul unuia ce restaura un DC2, a luat 3 cutii de piese de la ei pe același motiv de preț.
Am luat vas expansiune cu €25 și în UK e €90

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#25

atunci e brici Icon_wink
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#26

Astazi au verificat comanda si am facut plata (PayPal), sper sa le si puna la posta tot astazi desi ziceau ca nu lucreaza Icon_biggrin As vrea sa ajunga in Ro cat sunt si eu acolo sa montez din ele.

Avand in vedere transportul nu se renteaza sa cumperi o piesa, doua dar daca ai mai multe atunci sigur economisesti o caruta. Revin cu poze cand primesc pachetul.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#27

A durat ceva dar până la urmă au ajuns piesele. Nu am primit vasul de expansiune și capacul, nu au mai găsit în nici un depozit în Jp pentru că nu se mai fabrică. Vama a fost 19% din prețul trecut în yeni pe pachet. Acum că știu cum stă treaba am să-mi fac lista pentru următoarea comandă, bucși, suporți motor, etc.[Image: 0651b98eb7c37845cf93f353cc237a10.jpg][Image: 78a8deb77bb9836b158165e09af2b5f5.jpg]

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.