This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Poll: Care dintre perioadele de mai jos, vi se potrivesc pentru Intalnirea Hondatalk.
You do not have permission to vote in this poll.
7-9 Iunie
25.64%
10 25.64%
21-23 Iunie
35.90%
14 35.90%
28-30 Iunie
28.21%
11 28.21%
Altele
10.26%
4 10.26%
Total 39 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

MEETING HONDATALK 2013



 
#1

hai baieti, puneti locatii la bataie Icon_smile

Mod edit:

Intalnirea va avea loc in perioada 21-23 Iunie la Intorsura Buzaului iar cazarea se va face la Pensiunea Casa Bradet, ea fiind inchiriata integral.
Pensiunea este compusa din 12 camere duble, 4 apartamente -fiecare cu living si dormitor, in total 20 de camere.

Pretul este de 100 ron dubla/noapte si 150 ron apartamentul/noapte, paturi suplimentare gratuit.


Lista inscrieri:
1. Delphi - 2 persoane
2. kmr - 2 persoane
3. vtin - doo
4.yulasinio - 3 persoane
5. Kinky_boy - 2 persoane
6. Ampt - 3 persoane (2 Adulţi şi 1 Copil)
7. Maruta - 2 pers
8. Den1grator - 2 pers
9. Liviu_CTS - 2 pers.
10. Andrei_r - 1 pers. (cel putin momentan, anunt din timp daca apare si a 2-a)
11. Toyboy 1 noapte 2-4 pers.
12. dragostan - 1 sau 2. inca nu sunt 100% sigur ca pot ajunge, dar o sa fac tot posibilul.
13. bo9dan - 2 persoane ,nu e 100% ca voi ajunge, daca totusi ajung ,va fi sambata 22.06
14. hoinar - 2 persoane

Poze de la fata locului se pot gasi aici. Multumim Razvan pentru timpul acordat organizarii.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#2

Eu parca as revedea zona Ariesenilor...
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 
#3

Mai nu stiu ce sa zic dar pe Transilvania sa tot facut sa nu se supere restul. Poate Pensiunea propusa de Maruta anul trecut Confused Eu sper ca anul asta sa ma pot deplasa asa ca nu e stres Icon_smile
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#4

Daca va convine pretul, eu ma pot ocupa de rezervari.

LE: www.conaculmaldar.ro



Reply



 
#5

Cunosc zona si, cu toate ca nu se compara nici pe departe cu Apusenii, nu e rea pentru ceva vizite. Nu tin minte prea multe trasee pe care sa ne "punem bolizii la incercare", da'... n-as fi impotriva Icon_smile
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 
#6

si eu as opta pentru o locatie care sa aiba si ceva varianta de corbacit utilaje.
in rest, loc de campat bagaje, de baut pana dimineata fara a deranja pe cineva si cam atat.
ma intereseaza minciunile cu voi si povestile lui yula Icon_biggrin

a, daca e acesibila d.p.d.v. al drumurilor, poate vin calare iar andreea cu covrigu
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#7

Pai conacul este aproape de Horezu, deci sunt doar 50 km pana pe Transalpina.
Dar repet, preturile sunt mari la cazare. Eu merg oriunde, nu-i problema.



Reply



 
#8

La Horezu vin şi io...

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
"To be a driver you need skill, to be a co-driver you need balls of steel"



Reply



 
#9

Pacat ca pe Transalpina o sa te calci pe "anvelope" ziua. Anul trecut a iesit ceva frumos noaptea la intalnirea cealalta... dar prea scurt ... poate reeditam Icon_biggrin.
Vin si eu cu o propunere dar tot in Apuseni si avand in vedere ca drumul este asfaltat anul trecut , este o zona cautata de multi turisti straini in special dar inca neexploatata momentan ( spre norocul meu) propun Padis...
Este destul de mult de mers pentru cei din Bucuresti (cam 7 ore) dar zona este incredibil de frumoasa in plus drumul asfaltat de curand o sa fie un deliciu pentru anvelope.
De cazare este Dolvas , Apuseni , La mama in Boga, si inca cateva sus in Padis. Cred ca pana in martie mai trag o fuga acolo la o relaxare.



Reply



 
#10

Vad ca lumea din Bucuresti vrea Apuseniul Icon_smile

Pe mine numai atat ma intereseaza...
(24-01-2013, 00:41)LIVIU_CTS Wrote: in rest, loc de campat bagaje, de baut pana dimineata fara a deranja pe cineva si cam atat.

Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#11

Liviu, si eu sper sa vin calare daca timpul o permite si daca nu se dovedeste a fi prea mult pentru fata atata drum dintr-o bucata...
In rest, daca nu se suprapune cu perioada 10-30 iunie... sunt dispus la orice drum Icon_smile
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 
#12

Pai ce ii atunci in perioada aia? Eu am o nunta in 22 Iunie parca la care trebuie sa fiu dar inca nu am programat concediul, as putea sa luam mai tarziu atunci Confused
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#13

Sunt plecat din tara... departe Icon_smile
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 
#14

Iara te duci pe Portugalia Icon_razz pai sa vedem cam in ce perioade este disponibila lumea si stabilim o data.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#15

stabiliti odata sa imi pot planifica si eu concediul Icon_biggrin
pt apuseni pot face si eu o incursiune mai in primavara sa vad cum e treaba. poate se vara si adi in schema si evaluam in echipa.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#16

@Yula: din pacate nu-i Portugalia de data asta. Sunt cu jobu' plecat in Costa Rica vreo 2 sapt si apoi cu fata la New York inca o saptamana... ca, daca tot suntem in zona... Icon_smile
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 
#17

Primit si "haudisti"? Icon_peace (eu nu mi-am facut inca planuri de concediu asa ca sper sa fiu home in perioada aleasa)
2009 Audi A6, 2.0 - 170CP, A/T, gri
Fosta: Honda Civic 4D 1.8 ES M/T Taffeta White



Reply



 
#18

Ptr mine cam oricand e Ok, vara nu am mult de lucru si pot rupe 1 uichend oricand.
Liviu: mergem oricand la o tura pe acolo, numa da un semn.
Andrei: dau si cateva beri ca ti-s dator, numa hai Icon_biggrin



Reply



 
#19

Numai sa nu fiu plecat din tara, altfel 100% sunt prezent, cred ca ar trebui stabilita o data mai intai ca e prioritara si apoi locatia Confused
2009 Audi A6, 2.0 - 170CP, A/T, gri
Fosta: Honda Civic 4D 1.8 ES M/T Taffeta White



Reply



 
#20

Pai thread-ul de asta e deschis sa zica fiecare in ce data e disponibil si ce locatie ar prefera.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.