This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Intalnire de toamna



 
#1
Question 

Ce parere aveti, ar mai merge o intalnire mica, de toamna? Asa, cat mai e vremea buna.

Eu as propune la Polovragi (www.castania.ro), cu o tura pe Transalpina. Happy



Reply



 
#2

pentru Biggthumpup

data? wkendul cu 23 septembrie nu pot sigur ca am un botez, ar mai fi unul si pe 30 dar as putea sa ma lipsesc Icon_wink



Reply



 
#3

Pe 28 vin si eu in tara...mi-ar fi drag daca ne-am putea vedea

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4
"To be a driver you need skill, to be a co-driver you need balls of steel"



Reply



 
#4

Ideea e buna (o iesire de toamna), dar stau cam prost cu timpul. Plus de asta, am ma ifacut o iesire in primavara in acelasi loc. Nu ca n-ar fi bun pentru ce avem noi nevoie (chiar foarte bun).
Sa vedem ce mai zic si ceilalti si ma "pliez" si eu dupa voi, daca pot.



Reply



 
#5

Pentru mine ar fi ok 28 Icon_smile



Reply



 
#6

@maruta: nu tin la locul ala neaparat, a fost doar o propunere. Cu perioada vedem cand se poate, nu e nimic batut in cuie. Icon_smile



Reply



 
#7

Eu de principiu sunt pentru, dar pe 26-28 nu pot.



Reply



 
#8

Eu luna asta plec iar in strainatati pt 3 saptamani, deci nici pe asta nu o voi prinde... Icon_sad



Reply



 
#9

Mi-am dat seama ca pe 28 nu pot nici eu, trebuie sa merg la o nunta Banghead



Reply



 
#10

wknd cu 5 octombrie?



Reply



 
#11

Merge si 5
"To be a driver you need skill, to be a co-driver you need balls of steel"



Reply



 
#12

Eu pe 5 sunt intre zboruri, deci, in principiu, as putea.



Reply



 
#13

Si eu as putea pe 5, deci vedem...



Reply



 
#14

Incerc si eu... poate de data asta imi iese.
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 
#15

merge pe 5.



Reply



 
#16

Si pentru mine e ok pe 5.



Reply



 
#17

Intre 16 septembrie si 14 octombrie nu am nicio sansa sa ajung.
civic



Reply



 
#18

no, cum ramane? Icon_smile



Reply



 
#19

Deci se pare ca pe 5 octombrie poate mai toata lumea. Cu locul, ramane de discutat, inteleg...

Se pare ca si vremea va fi frumoasa pe 5 octombrie. Asa, ca si observatie, pot sa spun ca intotdeauna am avut noroc la intalnirile astea de vreme frumoasa. Icon_smile Nu tin minte vreo intalnire la care sa fi fost urat.



Reply



 
#20

in principiu e ok, sa vad cum evolueaza lucrurile la job, asociata imi e in maternal si toate sunt pe capul meu juma de an de-acu in colo.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.