This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Intalnire HondaTalk 8-10 Iunie 2012



 

Vorba unui coleg de-al meu: fa-i ficatului tau o surpriza - bea apa! Icon_biggrin
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 

salut feciori
sa incep, cred un ej sau un eg sa nu-l pun pe yula sa rupa site'un 2-a ... iar daca bugetu-mi permite ma arunc la un ep'u...
am intrat pe filiera lui Lau' poate, poate...
partea nasoala e ca Alice ma pune sa vand rasfatata daca vreau jucarie, deci iar in greutati.
posibil sa-mi arunc in aer jobu ca-s fest fara timp liber si asta mai ingreuneaza o tar solutiile pentru cele mai sus amintite....
poze am si eu cu Vince cand incerca sa socializeze cu puii de mioritici deci soon ...
sa ne revedem cu bine cat de repede!
numa bine



Reply



 

Imi pare rau ca nu am reusit sa ajung si eu (sa ma inscriu) la intalnire, dar in acelasi timp ma bucur sa aflu ca toata lumea s-a simtit bine. Pozele sunt foarte frumoase. Felicitari, domnilor!
Icon_evilNu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...Icon_evil





Reply



 

si ca sa nu ziceti ca eu nu uploadez nik, uite consum de la paltinis aprox.50 km(in poza)
am ajuns pe la Sebes cu un consum de 5,2 la Deva cu 5,6 si la Baia Mare cu 6,5%
ultima bucata am mers ceva mai repede ... destul de liber drumul Icon_smile


Attached Files Thumbnail(s)
   



Reply



 

Foarte bun consumul ala, Rav.

Eu am avut cu ATR-ul (A1-Dealul Negru-Rm.Valcea-Sibiu-Paltinis-Sibiu-Paltinis-Sibiu-Paltinis-..Thumbsupvtec.-Sibiu-Paltinis-Sibiu): 12,29 l/%. Icon_lol



The following 1 user says Thank You to maruta for this post:
  • kmr
Reply



 

(17-06-2012, 18:52)maruta Wrote: Foarte bun consumul ala, Rav.

Eu am avut cu ATR-ul (A1-Dealul Negru-Rm.Valcea-Sibiu-Paltinis-Sibiu-Paltinis-Sibiu-Paltinis-..Thumbsupvtec.-Sibiu-Paltinis-Sibiu): 12,29 l/%. Icon_lol


De fapt, tu ai avut un consum bun Rollinglaugh
Eu am ajuns la vila cu jumatate de rezervor si, cand sa urc la Paltinis, mai aveam un sfert Lol8



Reply



 

daca reusesc sa o induplec pe Alice o sa am si eu jucarie!!!
P.S.a se astepta pozele de la Lau sa va aud si parerile voastre...



Reply



 

daca nu e crx, poti sa torni asfalt si pe ploaie....
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

nu l mai vinde e crx cu vti b16a2 pe el... il pastreaza se pare...
si bine face!



Reply



 

ala de la constanta?



Reply



 

un crx in stare decenta stiam si eu in cj
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

@kinky nu din .de
si mna se pare ca Alice prefera 4 locuri... deci EP 2,3,4 sau chiar un Ej
mai vedem...
nu este un thread unde sa discutam teoria relativitatii Icon_smile ca mna la mine aici mi se deschide automat telefonu Icon_smile

si uite aici poza cu Vince eroul!


Attached Files Thumbnail(s)
   



Reply



 




Attached Files Thumbnail(s)
                       
               
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



The following 1 user says Thank You to LIVIU_CTS for this post:
  • yulasinio
Reply



 

Ne-am simtit si noi extraordinar de bine si eu si tipu' cu care am fost, desi el inca nu este posesor de honda, s-a simtit foarte bine cu noi . O sa pun si eu niste poze mai incolo ...... numai sa le primesc mai intai .

@Rav : Cu masina ta se poate scoate consum mult mai bun :

2,9 l/100 km pe distanta de 68 km am scos cu fostul meu Accord din 2008 cand ma pregateam la Honda Green Challenge, 2 persoane in masina pe ruta Cluj-Dej si inapoi.

Pe aceeasi ruta am castigat in Cluj cu un Accord ca si al tau care are greutate un pic mai mare,tot cu inca o persoana langa mine in plin trafic, am scos 3,0 l /100 km Bananadance

Iar in Bucuresti la finala in mai 2010, pe ruta Bucuresti - Craiova si inapoi,cu 4 persoane in masina, dealuri, trafic, vant si ploaie multa ( a trebuit sa folosim si aerul ca se abureau geamurile de la ploaie ) pe distanta de 500 km am scos 3,9l/100 km si am castigat locul unu la Accord Icon_smile

Acum,cu Integra daca fac 120 km in oras cu benzina de 100 Ron, sunt super happy Icon_redface[Image: 20100425_004.jpg][Image: P5159032.JPG][Image: 20100427_008.jpg]



Reply



 

O sa-ti fie dor de consumul de la Accord Icon_lol

Am si eu o rugaminte daca puteti sa-mi trimiteti pozele facute la intalnire sa le pot uploada pe pagina noastra de FB.
Mersi
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 

@Isuuuu deci tu esti castigatoru green challange!

pai eu care credeam ca infund toate in saraca masina sa aflu ca 3% e posibil?!
azi de exemplu in ture si toate cele pe afara am reusit 6,4% dar i-am dat benzina de 100 de la omv ca nu am gasit rompetrol in ruta (posibil sa fie placebo)
oh si am uitat sa mentionez rasfatata e CU1 (benzen 2.0)
daca ai scos consumu' ala pe benzen ma plec in fata-ti!!!

L.E. mnda e diesel! Icon_smile) (revizuit bordul si de la 4500 se-nroseste)



Reply



 

(17-06-2012, 19:00)kmr Wrote:
(17-06-2012, 18:52)maruta Wrote: Foarte bun consumul ala, Rav.

Eu am avut cu ATR-ul (A1-Dealul Negru-Rm.Valcea-Sibiu-Paltinis-Sibiu-Paltinis-Sibiu-Paltinis-..Thumbsupvtec.-Sibiu-Paltinis-Sibiu): 12,29 l/%. Icon_lol


De fapt, tu ai avut un consum bun Rollinglaugh
Eu am ajuns la vila cu jumatate de rezervor si, cand sa urc la Paltinis, mai aveam un sfert Lol8

Da? Extraodinar! Nu-mi vine sa cred!Icon_confused Nu ca as fi condus-o eu atat de mult.Icon_redface Sau ma intreb: asa de mult consuma? Icon_rolleyes2



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.