This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Honda S2000 AP1



 
#61

yep...
s2k, vti, ep3, ek4.... Biggthumpup



Reply



 
#62

Imi place plecarea de la 1:10 Biggthumpup

http://www.youtube.com/watch?v=udUXUhplKZ4&t=1m10s
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#63

felcitari pentru rezultat Biggthumpup s-a imbunatatit timpul serios cu noul soft?



Reply



 
#64



Reply



 
#65

super s2000-ul felicitari , singuru lucru care nu e pe gustul meu e bordul gaurit si plin de ceasuri , nu era mai simplu sa pui pe stalp ?



Reply



 
#66

nu e plin de ceasuri... sunt 3ceasuri Icon_wink
iar pe stalp nu intra deloc la s2k.. ca e mic!
oricum mie unul nu imi plac ceasurile pe stalp!



Reply



 
#67

Ceasurile pe stalp reduc si din vizibilitate la majoritatea masinilor, asa ca si eu as opta in sau pe bord.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#68

aveti dreptate , eu ziceam pentru ca mie imi place sa arate masina cat mai "stock" , iar in locul radioului ?



Reply



 
#69

Merg oriunde puse, acum fiecare cu ce ii place. Eu le-am pus pe bord la ITR.

Sent from my GT-I9000
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#70

nu am mai postat de mult...
prea multe nu am mai facut pe la masina, doar niste prezoane D1 + enjoy the ride Icon_cool
intre timp masina a intrat la hibernare pana in primavara, iar pana atunci ar trebuii sa mai ajunga cate ceva.. Icon_razz


Attached Files Thumbnail(s)
           



Reply



 
#71

Eu greu acuma daca vine iarna sa te mai invarti cu ea. Ce planuri ai in continuare?
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#72

foarte bine prind pe jentile alea , am si eu un set mov sub pat , le-am comandat cand am luat integra si mi-au ajuns dupa ce am vanduto



Reply



 
#73

nu o folosesc ca daily drive car... deci e obijnuita sa stea la caldurica Icon_razz
pai in mare mai vreau asa:
- o baie de ulei cu antival
- alta galerie de evacuare
- o finala cu intrare de 70mm (evacuarea mea e de 70mm, iar intrarea in finala de 60mm Icon_confused)
- 4x semislick
+ nici detalii la exterior

live arata mai bine prezoanele pe jante Icon_razz



Reply



 
#74

un mic update de look..
am renuntat la stikerele de pe lip si l-am vopsit in culoarea masinii.


Attached Files Thumbnail(s)
               



Reply



 
#75

Foarte curat arata acuma. Personal as opta pentru alte jante dar in rest e beton Icon_wink

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#76

foarte fain arata!
ai terminat-o, poti sa te si bucuri deplin de ea ? ca am vazut ca pe la voi la timisoara toata lumea are proiecte chestii da nu prea se bucura nimeni de ele ca tot is in lucru si dupa aia le vand Icon_smile



Reply



 
#77

Eu zic ca nu ai cum sa nu te bucuri de o asemenea bijuterie de masina. Felicitari!



Reply



 
#78

Multumesc pr. aprecieri!

@kinky_boy - tot timpul se mai gaseste cate ceva de adaugat sau inbunatatit Icon_wink
dar eu ma bucur de ea asa cum e.. cat ne lasa vremea, ca de ceva
timp avem parte numai de ploaie si vreme racoroasa.. Icon_sad



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.