This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Honda Concerto 1.6 16v Dohc

Feon-ul a plecat, a rămas aspiratoru' Icon_biggrin
Mă bucur că l-am luat cineva care știe să-l aprecieze !

Add Thank You Reply

Icon_sad
bah, si chilotii stau mai mult la tine
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat

Add Thank You Reply

Am zis sa am și d'asta...mișto feelingu' ală când tremura stâlpii parbrizului ca o gelatină Icon_biggrin
Liviule deja mă luau vecinii la ochi Icon_biggrin
...plus că nu mi-a plăcut cu a ieșit de la vopsit, părțile pe unde a fost dat spritz kit erau mai întunecoase daca te uitai f atent...asta după 3 mâini de R81....al nostru dând vina pe vopsea....

Accordu' e ok dupa incidentul cu injectorul ...cu ocazia asta mai am 3 de rezervă.
Sper sa ii mai fac 100k și să o duc direct la conserve.

In continuare sper sa fac rost de un CRX MK1, fără să îmi iasă piciorele prin podea.

Add Thank You Reply

s-au terminat crx-urile? ca de ceva timp tot astepti unu Icon_smile

da babaciunea aia 3a gen USA  mergi cu ea sau e doar de colectie? intreb daca e ok ca si taxe sa ai o masina veche prin europa.

Add Thank You Reply

Crx urile îs pe creștere puternică de preț și nu prea mai ajung la ele ....
Sedanul e ok, ca și taxe ok, dar nu o sa pot intra in centrul orașelor cu el ....nici nu prea ajung acolo des.
Benzinarele mai vechi de 2001 și dieselul mai vechi de 2006 vor avea aceiași soarta de anu ce vine cred !

Add Thank You Reply

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Theme © 2014 iAndrew