This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Honda Accord 2.2 ictdi by Danylson

Dar vroiam ceva mai dur , un tip lip frontal , ceva de genul care o sa pun in poza mai jos . După multe căutari si cenversatii cu alți colegi din State spre exemplu mi-iau recomandat un lip de Seat Leon FR care se ajusteaza ft bine la Accord.
Aici fotografii:

-asa mi-as dori

-acesta e acel lip de Seat Leon sau cupra

După multe căutari am găsit ceva mult mai bun , chiar dacă e un pic mai scump , un lip de Subaru Impreza WRX STI 04-05, care miau zis mai multe persoane ca pe Accord vine ft bine si nu e de mult de munca.
Aici fotografii

Si rezultatul ar fi acesta

Nu știu ce sa zic .

㊥ Danylson ㊥ - Tapatalk

Add Thank You Reply

Am vazut mai multe replici pe niste site-uri din Turcia, insa nu am idee daca sunt din plastic sau fibra de sticla. Eu nu ma prea omor dupa cele din fibra de sticla.
Altfel, am vazut un CL7 EuroR in Galati, cu numere de Irlanda, rosu inchis, cu multe apendice aerodinamice. Arata masina foarte, foarte bine.
Rolul splitter-ului aluia sau lip este, in cele din urma, aerodinamic.
Ma voi uita pe site-urile de care vorbeam mai sus si le voi posta.
civic

Add Thank You Reply

Ooook brother !!! Icon_smile

㊥ Danylson ㊥ - Tapatalk

Add Thank You Reply

http://www.eliftuning.com/Honda/Accord-188#.UgpzrNIW0ca
Cum mai gasesc, trimit.
Buza inferioara nu e chiar ce cauti tu...
Pe de alta parte, daca vorbesti cu turcul, vei afla cu surprindere ca-ti poate face rost de aproape orice. Produsele sunt ok din punct de vedere calitativ.
civic

Add Thank You Reply

pune linku asta la pagina aia cu siteuri de piese. e util si pt eleronul ala de civic. cred ca o sa apelez.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat

Add Thank You Reply

Liviu, cu parere de rau, nu stiu unde e. Icon_sad
civic

Add Thank You Reply

(13-08-2013, 22:43)vtin Wrote: Liviu, cu parere de rau, nu stiu unde e. Icon_sad

Am pus eu linkul aici: http://www.hondatalk.ro/Thread-Site-iden...ese?page=2

The following 1 user says Thank You to maruta for this post:
  • vtin
Add Thank You Reply

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Theme © 2014 iAndrew