09-12-2010, 14:47
Uitati ce am gasit eu despre Rota:
http://minds-farm.blogspot.com/2009/03/b...-p45r.html
http://www.honda-tech.com/showthread.php?t=1289718
Parerea mea este ca sunt prea tari adica prea casante. La impact minor isi pastreaza forma in timp ce jantele normale se deformeaza dar la impact major pur si simplu pleznesc in timp ce jantele normale se indoaie urat de tot. Prefer sa raman pe asfalt cu ditamai galma si janta indoita ireparabil decat cu cioburi si in afara carosabilului.






