This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Poll: Sa adaugam plugin-ul facebook pe forum?
You do not have permission to vote in this poll.
DA
37.50%
3 37.50%
NU
62.50%
5 62.50%
Total 8 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

De astazi suntem si pe Facebook



 
#1

De astazi Hondatalk este si pe facebook pentru cei care sunt fani ai site-ului de socializare.

http://www.facebook.com/pages/HondaTalk/190422787654730

Pagina este inca in lucru si am sa fac tot posibilul sa o termin cat mai repede, daca aveti idei sau sugestii postati-le cu incredere in acest thread.

Intrebarea acum vine oare se merita sa adaugam Facebook pe forum sau sa il lasam independent?
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#2

Eu votez impotriva. Nu-s in mod neaparat compatibile cele doua idei: forum si facebook.



Reply



 
#3

si eu tot pentru asta votez dar acum cu toata tevatura asta cu socializarea m-am gandit sa nu ramanem demodati Icon_lol

EDIT: Am adaugat si un poll iar modul de votare nu este facut public.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#4

Eu nu-s impotriva crearii unei pagini pe FB, insa nu consider ca aduce cine-stie-ce beneficii forumului o integrare mai detaliata. Poti aduce oameni de pe FB postand link-uri spre subiecte mai interesante de pe-aici, insa cam atat.



Reply



 
#5

O alta alternativa ar fi folosirea unui plugin ca si MyBBpublisher care posteaza noile topicuri pe pagina de facebook.

Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#6

Le posteaza automat, sau ai control asupra a ceea ce posteaza el? Ca nu e ok sa trimita chiar orice thread pe FB.



Reply



 
#7

Nu l-am instalat dar cred ca se pot seta forumurile pe care plugin-ul sa functioneze dupa PID
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#8

mama lui de feisbuc.... nu imi merge sa dau like sau sa comentez ceva pe acolo. Icon_no2

LE: merge ... Icon_biggrin
[Image: mysig.jpg?t=1248866766]
You can turbo a vtec but you can't vtec a turbo. vtec



Reply



 
#9

F5 si....rabdare Icon_smile))
eu stiu din vazute, nu am facebuc Icon_razz
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#10

Nici eu nu sunt cel mai mare fan dar mi-am facut cont sa ma joc pe jocuri Icon_surprised iar acum am zis sa fac si o pagina pentru cei care sunt fan dar la twitter sigur nu mai fac cont Icon_razz

Am sa incerc sa pun pluginul ala pe forum legat la facebook. Am sa exclud topicurile personale de la Masina Mea.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#11

Bai, eu am dat like, da' nu-mi permite sa urmaresc practic mare lucru...



Reply



 
#12

Hmmm Confused pagina e facuta public si poate fi vazuta de toata lumea Icon_rolleyes2 nu vezi nici pozele care sunt puse acolo?
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#13

Ba da, man, vad tot. Nimic nu scapa ochiului meu ager. Insa nu am posibilitatea sa urmaresc pagina in profilul meu. Trebuie sa o vizitez cand vreau sa-mi actualizez informatiile despre ea.



Reply



 
#14

Man nu vad nici o setare la pagina, oare sa aiba legatura si cu profilul meu?
Scuze dar chiar sunt pe langa cu facebook-ul asta Icon_redface
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#15

Sa-l ia naiba, ca si eu sunt la fel de paralel. Am un profil cu care nu fac nimic altceva decat sa ma chinui sa-l ascund Icon_smile)



Reply



 
#16

Am decis sa instalez My Publisher pana la urma.
Ce face acest plugin de fapt? De cate ori un nou thread va fi creat in forumurile marcate cu logo-ul "F" acesta va posta titlul si link-ul pe peretele contului de facebook.
Am decis sa nu includ forumurile de la Masina mea pentru ca nu toata lumea vrea sa faca informatia publica si asa ca si vizitator nu se pot accesa
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#17

Ati ajuns si pe Facebook, buna treaba Icon_smile, dar subscriu si eu sa lasi forumul independent. Biggthumpup



Reply



 
#18

Va ramane doar asa cum este acuma pentru ca majoritatea de doua persoane dicteaza Icon_smile
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.