This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

'92 Honda Civic VTI Milano Red



 
#21

cum se simte cama aia de itr?
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#22

Bara am schimbat'o dupa ce am facut cunostiinta cu un caine, e a doua care o schimb Icon_sad

Axa se simte ca e acolo, trage ceva mai bine in ture sus, mai ales cand am un pasager nu il mai simt asa greu ca inainte plus ca se simte mult mai bine atunci cand intra vtec-ul Icon_smile



Reply



 
#23

nu merge si o remapare acum?

Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#24

(28-11-2011, 01:19)yulasinio Wrote: Poza 3 e facuta pe Touge Icon_biggrin

era spectator ....poate anul asta nu va mai fi Icon_smile



Reply



 
#25

@Vali: numai tu puteai fi capul rautatilor Icon_smile)



Reply



 
#26

@ LIVIU_CTS: pai am o remapare facuta dar, as vrea sa fac una pe dyno exact ptr ce modificari am (poate urmeaza si niste role) sa scot tot ce e mai bun ...

Am fost spectator+fotograf, 2 in 1, data viitoare speram ca va fi mai cald Icon_smile



Reply



 
#27

foarte faine pozele...vali e capul rautatilor...el a bagat microbul cu transalpin Icon_smile) ! vreau sa vad si eu andrei pozele cu ex civicania mea de pe transalpin! te rog



Reply



 
#28

"Milad-man" ex-jucaria ta nu a fost prezenta pe transalpin atunci (doar propietarul), doar ce se vede in poza, sa speram ca data viitoare vor fi mai multe Icon_twisted



Reply



 
#29

I see Icon_smile multzam nebunule! Take care



Reply



 
#30

A venit si Mos Nicolae cu noi incaltari Biggthumpup (mersi ptr impachetarea ca la carte lui Carlitos Icon_smile )

   



Reply



 
#31

Foarte fain arata, sa le porti sanatos Icon_smile.



Reply



 
#32

arata bine, culoarea sigur se potriveste pe rosul tau Icon_smile sa pui poza si cu ele sus.
ceva avantaje de greutate sau doar schimbare de look?



Reply



 
#33

Multam ! In mare parte ptr look le'am luat, dar nu par asa grele. De pus pe masina le voi pune dupa ce o vopsesc in primavara si ii mai fac mici retusuri sa arate cum trebuie sa arate un civic eg Icon_smile



Reply



 
#34

mai misti ceva?
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#35

Foarte frumos!!!



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.