This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

2002 Honda HR-V

Sa o stapanesti sanatos, Andrei!

Add Thank You Reply

Habar n-am. Eu am luat-o de pe BG. Aripa dreapta fata e lovita un pic, da' e easy fix. Se vede ca a fost un berbec printr-o parcare, ca ala care era sa-mi dea jos mobra ieri dimineata Icon_smile

Multam de urari, everyone!

Sent from my iPhone using Tapatalk
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!

Add Thank You Reply

Arata bine ascutitoarea. S-o folosesti cu placere, mai ales la iarna...Icon_wink

Add Thank You Reply

Să o purtați sănătoși !

Add Thank You Reply

Multam!

Azi s-a rezolvat burduful de planetara, dar s-a descoperit ca bieleta de pe dreapta va necesita inlocuit intr-un viitor nu foarte indepartat. Ma rog... Mecanicul a zis ca nu e bai, sa merg linistit asa, dar prefer eu sa le schimb curand. Momentan masina nu prea circula, asa ca nici nu prea ma grabesc. Fata merge cu detacopabila, sau cu motoreta, iar eu cu mobra 100%.

Mai tre' sa vad baiul cu semnalul radio, ca-mi sta pe creier.

2007 Civic FK2 Exec
2003 VFR800 Interceptor

Add Thank You Reply

Cu atatea vehicule ma gandesc ca ti-e greu sa alegi Icon_smile
Honda nu arde uleiul, il foloseste.

Add Thank You Reply

Eh... Ma sfatuiesc cu KMR-u'. Ne descurcam cumva Icon_smile

2007 Civic FK2 Exec
2003 VFR800 Interceptor

Add Thank You Reply

Așa, așa că el are experiență Icon_smile

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.

Add Thank You Reply

S-o stăpânești sănătos! Un kkt de mașină, te vei convinge Icon_smile Eu nu știu cum să scap de ea și tu îți cumperi una...

Add Thank You Reply

Mah, intr-adevar nu-i cea mai reusita Honda, da' mie-mi place onestitatea ei. Chiar nu am decat pretentia sa ma scoata din zapada. Restul e bonus Icon_smile
Apropos: daca ziceai ca vrei s-o mariti, poate faceam o treaba, da' n-am stiut...

2007 Civic FK2 Exec
2003 VFR800 Interceptor

Add Thank You Reply

S-o purtati sanatosi si sa va bucurati de ea! Masinuta e frumoasa foc!
civic

Add Thank You Reply

Saru'mana, Valentin! Tu stiai deja de ea. Mai e un hop de trecut cu actele, adica fiscalul de la vanzator dupa ce termina cu RARul azi. Dupa aia ma pot apuca s-o cosmetizez.

Am facut vreo 700km cu ea (de bine ce ziceam ca nu prea circula caruta) si sunt destul de multumit de ce-am cumparat. Consumul nu-i atat de mic pe cat ma asteptam, dar e doar o chestie de curiozitate.

Ah, da! A inceput sa faca figuri un senzor de ABS. Nu stiu inca daca e de schimbat, sau daca e vreun contact imperfect/mizerie p-acolo. Avand in vedere ca a fost doar un episod pasager... nu ma grabesc. Sa vad masina cu numere permanente pe numele fetei si se purica dup-aia Icon_smile

2007 Civic FK2 Exec
2003 VFR800 Interceptor

Add Thank You Reply

Cu actele nu va fi nicio problema, sunt sigur, cum nici cu RAR-ul...
Asa cum am zis, mie-mi place tare masina, mai mult a incaput si pe maini foarte bune. Icon_smile
civic

Add Thank You Reply

RAR trecut fara probleme. Mai tre' sa rezolv cu fiscalul de la nenea ala Icon_smile

2007 Civic FK2 Exec
2003 VFR800 Interceptor

Add Thank You Reply

Hopul cel mare e trecut deja. Icon_smile
Inca un pic...
civic

Add Thank You Reply

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Theme © 2014 iAndrew