This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Time Attack Adancata



 
#61

Yo ies mai rău de la un meci de fotbal 11, pe sintetic la 35°C Icon_smile
Așa se învăța Icon_wink



Reply



 
#62

Sinteticul ăla arde de numa. Fără alunecări Icon_biggrin
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#63

nu mah, da cu vanucci, flm-plm, sau alte branduri d'astea fantoma nu m-as da nici pe bicicleta. de ce? pt ce ai patit tu. protectia lor de doar simulata prin aparente. eu am picat de cateva ori la viata mea, da inafara de febra musculara sau echimoze simple dupa cateva zile de la compresie nu am avut. exfolieri de la costum??? da si tu un ban sanatos pe protectii sa-si faca treaba, nu te lua dupa altii care nu-si permit altceva. o spun pt binele tau, acum tu fa ce crezi ca e bine.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#64

Dragule, Spyke si Berik tot fantoma sunt? Ca, daca nu, ar trebui sa iti pun niste poze cu juliturile proprietarilor de asa ceva, suferite fix cu ocazia aceluiasi trackday Icon_smile


Sent from my iPhone using Tapatalk
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 
#65

berik cam da, spyke daca e model mai vechi, da. si la dainese, daca e entry level e cam de cocostarc. cauta un costum din gama high-end si vezi cum sunt captuselile, deschide fermoarele sa vezi ce bureti sunt dupa captusala. daca te julesti in interiorul unui costum, da-l in ma-sa, nu se poate asa ceva.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#66

Am fost marti la un eveniment BMW M-drive, voiam sa vad circuitul neaparat inainte de a merge cu Honda, si una peste alta eu zic ca e chiar OK, conditiile sunt decente, preturile ptr track days ok; sunt insa cateva portiuni de drum pana acolo (mergand de la Sibiu zic) destul de proaste, prin niste sate, unde as face o vesnicie cu Honda - ideal ar fi sa o pot duce pe platforma pana acolo.



Reply



 
#67

io cred ca tu iti iei BMW pana la urma Icon_smile



Reply



 
#68

a imbatranit, ii place linistea din bmw-uri Icon_biggrin ... prin bucuresti nu e bun drumu ?



Reply



 
#69

Sa vezi tu liniste intr-um M3 sau M4 de 500+cai, cu evacuare akrapovic de carbon Rollinglaugh



Reply



 
#70

ma uitam azi pe rezultatele de la rotac si Phara (Edoard Tintea) lu Adi i-a batut pe aia pe acolo de i-a rupt si unii au masini mult mai serioase Icon_smile


@Denigrator ... ce si-a mai facut omu la masina? am vazut pe uk ca voia sa-si schimbe franele cu un set cum si-a luat si Liviu. 



http://www.rotac.ro/standings



Reply



 
#71

daha. deci a auzit de mine?
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#72

Hahaha cat mișto ati făcut de Phara pana acum si ati ajuns la vorbele mele Icon_biggrin

E interesat in măsura in care sunt mult mai ieftine, la kitul lui il costa 5000 de lei sa schimbe discurile alea flotante si plăcuțele - da nu e convins ca merita, si eu zic ca sunt cu o clasa peste ale lui. ( kitu Stoptech)


Sent from my iPhone using Tapatalk



Reply



 
#73

bah am zis atunci ca omu' poate chiar e tare, da' prea vorbeai de el ca de manitu Icon_razz
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#74

(24-08-2016, 16:48)DeN1gRator Wrote: Hahaha cat mișto ati făcut  de Phara pana acum si ati ajuns la vorbele mele Icon_biggrin

E interesat in măsura in care sunt mult mai ieftine, la kitul lui il costa 5000 de lei sa schimbe discurile alea flotante si plăcuțele - da nu e convins ca merita, si eu zic ca sunt cu o clasa peste ale lui. ( kitu Stoptech)




Sent from my iPhone using Tapatalk



cam 1000 de euro vine.  700 discurile si 300 placutele  (Pagid RS 29).  restul variantelor cu RS15 , etc sunt mai ieftine dar incisive pt disc si ce "recuperezi" la placute pierzi la pistele de la discuri....




Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.