This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Integra TypeR DC2 '98



 
#41

ai unde sa o vopsesti? am eu cativa amici care vopsesc bine.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#42

Inca nu stiu unde, nu m-am interesat .... daca stii pe cineva OK , poate o sa te intreb Icon_razz



Reply



 
#43

intreaba-ma ca stiu
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#44

Aahhh am uitat sa va spun ca vinerea trecuta cand am fost la RAR Cluj, nu am primit hartiile necesare , desi cu catalizatorul pus gazele au iesit super ok, chiar au laudat motorul , n-au putut stabili norma de poluare a masinii ,mi-au spus ca tre sa astept cateva zile pana primesc verdictul de la RAR Bucuresti, sunt foarte curios daca ma scot Euro 2 sau 1 looool Icon_smile



Reply



 
#45

Sunt tare curios si eu ce Euro o sa iasa.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#46

Astazi am primit cartea masinii , Integra a iesit Euro 2 si in Romania Icon_smile



Reply



 
#47

Chiar acuma vroiam sa te intreb ce EURO a iesit pana la urma, si cat ii paguba la E2?
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#48

tare!
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#49

paguba la E2 calculat cu un calculator de taxa de pe un site ar fi : 6,954.55 RON - o sa vad exact cat va fi dupa ce calculeaza A.N.A.F. Icon_smile



Reply



 
#50

Pff aproape 1600€, ma gandesc ca iti recuperezi banii de la ei.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#51

daca-mi ies planurile......, o sa mai circul cu numere straine pana tine procesul aprox 10-12 luni, numai dupa aceea o inmatriculez in tara in cazul in care castig procesul, nu invers



Reply



 
#52

treaba buna!

....cum adica a iesit E2?

vreau sa inmatriculez si eu EP3 in vara asta. taxa e 3060 e. in acte are 212 g/km. daca baietii masoara mai putin se recalculeaza?

multumesc



Reply



 
#53

Probabil ca fac o noua masurare si ti-o incadreaza in functie de aia.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#54

(14-04-2012, 18:27)Tomi Wrote: treaba buna!

....cum adica a iesit E2?

vreau sa inmatriculez si eu EP3 in vara asta. taxa e 3060 e. in acte are 212 g/km. daca baietii masoara mai putin se recalculeaza?

multumesc


Pai si se merita sa o inmatriculezi cu taxa asta???
Sa fii tu sigur ca baietii iti vor gasi valori mai mari. Stiu din experienta Icon_sad Au fost cazuri in care RAR-ul a fost dat in judecata din cauza masuratorilor. Un tip cu un Volvo nou nout cu E5 a luat masina noua si cand sa ii faca RAR-ul l-au bagat aia la E4. Asa ca, multa bafta...



Reply



 
#55

fa-ti r.a.r-ul in cluj, in buc te tepuiesc Rollinglaugh
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#56

RAR-ul se face in localitatea de domiciliu, nu unde vrea muschiu' tau



Reply



 
#57

cine ti-a zis?
eu cu buletin de alba, am facut rar in cluj la masina prietenei care e cu numere de maramures Icon_smile
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#58

identificarea masinii (primul r.a.r.) se face numai in localitatea de domiciliu. ce ai facut tu se numeste inspectia tehnica nu identificare.



Reply



 
#59

nu-i stres la RAR baia mare Icon_smile



Reply



 
#60

e ok daca incalzesti bine kat-ul sigur nu iese mai putin de E3, insa eu nu cred ca la identificare ti-o incadreaza in functie de masuratori ci in functie de datele date de producator.



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.