This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Intalnire HondaTalk 8-10 Iunie 2012



 
#81

man, esti "sufletul" forumului, vii de la dracu-n praznic, te mai suporta nevasta si sa iti pierzi vremea cu noi, cred ca atat putem face si noi, sa gasim o locatie mai convenabila pt tine. eu zic sa ramanem in zona sibiu.
imi place locatia propusa de maruţa, insa eu pun persoanele inaintea locatiei. acum, ziceti si voi....
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#82

Este un efort din partea tuturor, la fel vine si Bogdan direct din Germania la meet. Eu doresc sa fie lumea multumita si sa puteam sta la taclale, in rest nu conteaza.

Daca lumea e happy atunci ramanem la Horezu si se ocupa Maruta de cazare.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#83

Mda, in cazul asta tot Sibiul este mai avantajos. Are dreptate Liviu.



Reply



 
#84

da yula, isa in varianta asta tu o sa stai de pe vineri pe sambata, sub 24 de ore, mai punem si ceva somn printre, apreciem altruismul tau, totuşi raman la parerea ca un sibiu e mai potrivit situatiei.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#85

Si eu sunt de parere ca cei care vin din afara (chiar si numai pentru atat) ar trebui sa aiba prioritate in stabilirea locului.
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 
#86

Cum am zis si mai sus nu vreau sa fiu eu ala cu coarne. Poate ar mai fi o varianta daca am muta data meet-ului dar asta incurca mai multa lume Icon_neutral
Eu ma supun majoritatii la alegere.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#87

pai se pare ca lumea intelege situatia asta si se raliaza variantei sibiu, nu?
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#88

Cam orice loc e ok cu mine, da' e mai greu de umblat la data acu' (ca am informat deja). Si, Yula, nu-i vorba de coarne, ci de faptul ca voi bateti niste mii de km, iar noi doar cateva sute. Si-n plus ca noi ne putem intalni si local si national si bla bla. Sunt sigur ca nu se simte nimeni deranjat de aranjamentul asta.
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 
#89

sibiu sa fie, Adi vezi ce gaseti pe acolo ieftin si bun Icon_smile)




Reply



 
#90

La el acasa ca si asa se lauda ca da un gratar Icon_lol

Daca are gradina mare mergem cu cortul Rollinglaugh
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#91

Mie imi convenea Horezu dpdv al distantei pana la Tg-Jiu, dar daca Yula tre sa plece sambata, atunci facem pe langa Sibiu. Acum tre sa vad cum ma organizez si care sunt rutele cele mai bune sa ajung acolo. Important este sa ne adunam si sa petrecem cateva zile frumoase Icon_biggrin



Reply



 
#92

Gradina nu-i mare, da curtea ii destul Icon_biggrin

Ma duc in perioada urmatoare sa vad de cazare si va anunt.



Reply



 
#93

Pai atunci facem camping la tine, de cand nu am mai dormit la cort Icon_biggrin
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#94

Super tare Icon_smile) Avem voie sa urlam pana noaptea tarziu? Gratare la 11 noaptea avem voie sa facem? Cu manele e voie?
Daca nu se indelpinesc conditiile de mai sus la pensiunea pe care o vei gasi tu, atunci ne cazam in curtea ta Icon_biggrin



Reply



 
#95

Adi te-ai interesat mah de ceva cazare prin zona daca ramanem pe zona Sibiu? Mai sunt naiba 2a luni si nu am facut nimic. Pune dosul in miscare Nutkick
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#96

sta cu mutra-n palme si-si admira bolidu..
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#97

Se tot gandeste unde a gresit cand a fost pe track Icon_biggrin
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#98

Bai, lasati omu' in pace, ca pune cânele pe voi si va lasa sa dormiti la cort vis-a-vis de primarie, pe la Cisnadie Icon_lol
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 
#99

N-am fost ma, aveam niste planuri pentru saptamana asta si s-au dus dracu, ia ziceti vreti sa avem si piscina (e o pensiune cu asa ceva afara, e mai scumpa ca celelalte da e mai misto) sau vreti o pensiune mai "simpla"?



Reply



 

eu stiu o treaba, din toate variantele cu cat e mai spartan, cu atat e grupul mai unit, distractia ma mare. bine, spartan cu limite....
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.