This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Honda Accord 2.0 Elegance, Black Pearl, A/T



 
#1

Bună ziua.
S-ar putea ca din 04.08.2016 sa ma alătur și eu familiei Honda dacă mi se aproba Leasing-ul.
Nu știu dacă am ales bine. E an 2011 dar are doar 3150 km. Duminica asta o sa fie cea mai lunga din viata mea.
Abia aștept sa ma sune mâine dealer-ul.
Tineti-mi pumnii

Trimis de pe al meu D5803 folosind Tapatalk



Reply



 
#2

Ai ales foarte bine, mai ales ca nu se mai face Accord ptr Europa, deci vei avea o masina mai "speciala", foarte faina si foarte fiabila. iti tin pumnii.



Reply



 
#3

Și cam asta ar fi viitoarea mea mașină.


[Image: c228b2039124b321c7d8ec2e8226f860.jpg][Image: b5544d909ad92e0cc26dd8e59ff908a6.jpg][Image: f103ca4aa28e45b28b18bdfe6c2e2957.jpg]

Trimis de pe al meu D5803 folosind Tapatalk



Reply



 
#4

E ca și nouă, să ai noroc să-ți aprobe leasingul și să o poți lua.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#5

arata f bine. imi place mult modelu asta, imi statea mintea la ea candva
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#6

Salut Hondari!
În sfârșit am reușit sa o aduc acasă, am făcut 300 km asa ca nu pot încă să scriu un review complex dar pot sa va spun primele impresii :
După Audi A4 B6 diesel, BMW E91 diesel am trecut la benzina. Dar ce benzinar!!! E și prima cutie automată (în afara de cele de la muncă Volvo, Scania Mercedes Actros ;-)).
Nu va pot descrie momentul în care dealer-ul mi-a înmânat cheile, eram mai ceva ca un copil.
Am primit o șampanie o umbrela covorașe originale Honda, vesta reflectorizanta, trusa medicală și un set de jante aluminiu cu cauciucuri de iarna noi. Nota 10 dealer-ului.
140 km de autostrada de la Frankfurt până acasă. Nu am tras de motor, trebuie sa facem cunoștință mai întâi. Are doar 3150 km. Pe moment sunt prea fericit sa vad defecte. Singura dezamăgire e lipsa Bluetooth.
Km cred ca sunt reali. Am scanat istoria service-lor ( cred ca asa se spune) .
Revin cu mai multe detalii după 1000/2000 km.

Trimis de pe al meu D5803 folosind Tapatalk



Reply



 
#7

   

Trimis de pe al meu D5803 folosind Tapatalk



Reply



 
#8

sa aveti parte de momente placute impreuna Icon_wink
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#9

Felicitari man, sa o plimbi sanatos si sa te bucuri de ea!



Reply



 
#10

Sa o stapanesti sanatos!
"To be a driver you need skill, to be a co-driver you need balls of steel"



Reply



 
#11

sa o stapanesti sanatos, e buna pentru toate drumurile, doar ce am mers cu una in wknd si indiferent de drum e confortabila Icon_smile



Reply



 
#12

felicitari si cati mai mult km fara probleme!



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.