This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

RALLY / CNR



 
#61

ce e asa departe mah? 5 ore juma...nu faci zilnic asta. si eu vin vineri pt concert muse, apoi vin inapoi...
5 masini, 2 si 1/2 merg tare, logane si suzuki, da' restul completam noi. Icon_smile
a mers marisca ca in vremurile bune. sper sa-i lase tempestini al batran masina sa mearga el.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#62

imi vine foarte greu sa te cred cu alea 5 juma, daca mai pui cel putin 1 ora, poate, esti aproape de rezultat Icon_smile de curiozitate sa te uiti la ceas cand pleci de acasa si cand ajungi unde vrei si-mi zici cate ore ai facut.

pai si care e programu vostru? doar nu oi fi nebun sa pleci tot vineri ... puteti sa ramane la noi peste seara daca nu v-ati luat ceva cazare. Oricum vineri seara dupa concert ne vedem la o terasa ceva sperIcon_smile



Reply



 
#63

andreea la volan, plecat de dimineata. la intoarcere, tot cam atat a facut.
nu putem ramane, trebuie sa ajung la ziua de nastere acuiva....musai.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#64

nu vreau sa te contrazic, insa nu cred ca ati masurat corect  ... dar de atat sa aveti parte si chiar mai putin pe drum Icon_biggrin Sa masurati si acum de cand plecati de acasa si cand ati parcat pe langa concert sa vezi daca da la fel.

Totusi daca sarbatoarea e sambata nu cred ca are rost sa va grabiti ... eu nu cred ca as fi in stare de 12 ore de drum si alte cateva de concert.



Reply



 
#65

Ba sa stii ca a fost OK, decent, pacat ca sunt asa putine masini tari ramase in CNR.
Iar Titi o fost la Sinaia de data asta Icon_sad



Reply



 
#66

ravane, dupa ceas, tati. am plecat la 5, la 10 juma eram in buc. cred ca n-am depasit mare lucru pana pe valea oltului. acum e posibil sa nu mergem asa tare Icon_smile))
partyul e la o cabana, incepe vineri pana dum, noi o sa mergem la...jumatate. am condus eu si 16 ore continuu Icon_wink
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#67

Plm io am facut 5 ore jumate Vinerea trecuta de la Otopeni la Tg-Jiu Icon_sad((
"To be a driver you need skill, to be a co-driver you need balls of steel"



Reply



 
#68

tincescu o arde din nou Icon_smile
cred ca e ultima pe care i-o da tempestini.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#69

Badiu merge pe Clio R3T. are toate sansele la un podium la general.



Reply



 
#70

A terminat pe 3 la general ziua de azi parca Icon_biggrin.
Caut sa ma lipesc de o tura cu mașina asta, poate am bulan Icon_smile)


Sent from my iPhone using Tapatalk



Reply



 
#71

am tot zis de pozele astea  Icon_smile
1998 Jarama Spania


[Image: sainz.jpg]

[Image: colin.jpg]

[Image: kkk.jpg]

[Image: vatanen.jpg]


si una cu Borat la mondiale in 97   Rollinglaugh

[Image: borat.jpg]

mai am o gramada insa trebuiesc scanate ca sunt din epoca analogica. aia da epoca Icon_biggrin



Reply



 
#72

bulan, tre' sa te simti tare bine, toti astia sa-si doreasca sa-si faca poze cu tine Icon_smile
lasand gluma, f tare Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#73

da Icon_smile

una peste alta intre moto , f1 , rally , etc suntem contemporani cu cei mai buni piloti ce au existat imho.  ce urmeaza devine "simulator" din pacate.



Reply



 
#74

ba esti nebun! Icon_biggrin  
foarte tare ca ai poze cu legende ale motorsportului ... ultimii sunt kankkunen si vatanen? pe ultimu chiar  nu il recunosc, am cautat pe net dupa legend rally drivers



Reply



 
#75

ultimul e ari
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#76

Foarte tare man, te invidiez Icon_smile



Reply



 
#77

mersi mersi  Icon_smile


VW s-a retras din WRC.  motivul se stie. se pare ca masinile raman la ei nu se ofera trecerea spre echipe private ....



Reply



 
#78

pai tocmai testau varianta wrc2017. chiar ma miram de unde atata banet.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#79

cine stie ce pun la cale si daca ala e motivul.... azi maine poate ne trezim cu ei in F1 ....



Reply



 
#80

tomi, ioi cred ca tot din dieselgate vine. acum 1-2 saptamani am auzit la radio ca in sua au luat deja condamnare pt despagubiri iar suma era destul de mare. cred ca se asteapta la avalasa acum, daca exista si precedent.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.