Ieri am luat masina,
dupa interventia de schimbare parbriza paraca e alta viata
Lucrarea a iesit bine si sunt tare multumit au lucrata ingrijit si fara sa faca mizerie.
a singurul lucru e cu clipsurile de la plastice care in unele locuri lipsesc iar in altele au pus din alea bradulet noroc ca aveam eu cateva si am mai comandat altele noi.Am pus si un set nou de stergatoare de laa Bosch sa fie treaba terminata.
In rest masina merge ceas.






