24-03-2013, 19:33
Din experienţa pe care o am referitor la producătorii de plăcuţe de frână, ţi-aş recomanda să mergi pe ATE !
Vezi totuşi ce îţi recomandă şi alţi colegi care chiar le-au folosit la Civic !
|
My Civic fk2 2007
|