21-03-2013, 20:00
Gata am rezolvat am verificat cu un electrician tot ce era dat in manual de reparatie si am gasit problema. Dispalyul e buba de acolo pleca interferentele l-am si comandat deja.
Azi si-a revenit pentru o perioada scurta ma refer la display dar a luato razna repede la loc.
Referitor la masina mea eu nu mi-am luat masina sa ma uit la ea ce frumos arata in parcare sau ce design misto are.
Am luato sa merg cu ea si sa imi fac treba masina mea a vazut la viata ei de tote liniute ,raluri pe serpentine mers la max pe autostrada si multe altele.Am spuso si o spun mecanic Hondele sunt cu mult peste alte masini altele sunt bubele lor un displei slabut calitativ, un plastic mai tare dar sunt minore pe langa senzatiile pe care le ofera.






