This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

achizitie ek3



 
#1

Va salut,

Cu parere rau va anunt ca in urma unor evenimente nu foarte fericite nu mai am bani de ep2. asa ca facem un mic downgrade ca varsta, dar nu stiu daca si calitativ. Am citit lucruri frumoase despre ek3. Asa ca sunt in cautare de asa ceva. Daca cineva are de vanzare asa ceva si vrea sa stie ca o sa aiba un camin bun atunci sa apeleze cu placere la mine.
am gasit deja ceva pe net, dar e deja "aranjata" si imi frica sa nu fie alergata tare : http://olx.ro/oferta/honda-civic-v-tec-e...e1e6262610

ps: imi tare rau ca nu o sa ajung sa fiu brutar, dar asta e. tot la honda raman.

Cu respect.



Reply



 
#2

Din cate vad eu, aripa spate dreapta roluita, probabil si stanga, lucru care nu-mi place stiind ca e o zona sensibila la ek-uri, plus ca interioru nu-mi intra pe gat deloc, eu m-as uita dupa ceva cat mai OEM .



Reply



 
#3

Il cunosc pe proprietar, este mecanic iar masina se prezinta destul de bine. Tipul nu prea ii da talpa.



Reply



 
#4

Lau chiar vroiam sa zic ca tu il sti pentru ca vazusem masina in ceva poze de-a tale.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#5

(15-01-2015, 01:20)LauX_LauX_LauX Wrote: Il cunosc pe proprietar, este mecanic iar masina se prezinta destul de bine. Tipul nu prea ii da talpa.

eu am gasit masina intr-un post de vanzare la tine,acum aproape 2 ani. adevarat nici mie nu imi place acel interioar. dar cred ca asta se poate rezolva. cat despre masina, eu unul nu pot sa imi dau seama daca a fost sau unblat la aripa.



Reply



 
#6

Masina e adusa de pe austria din cate imi aduc eu aminte deci tre sa te uiti bine pe sub ea sa nu fie atacata de rugina. Proprietarul actual nu o forjaza mai deloc dar cine stie prin ce a trecut inainte sa pice pe mana lui. Ce stiu sigur este ca are pivotii schimbatii pe fata iar pe spate bucsele mari. Daca vrei il pot suna si intreba mai multe despre masina ca-l stiu bine pe tip. Acum aproximativ 2 ani am facut o tura cu ea si in comparatie cu EK-ul meu mi s-a parut destul de sprinten, limita undeva mai sus fata de stock ceea ce ma face sa cred ca are si soft pe ea.



Reply



 
#7

cand ai adus tu masina parca nu avea rugina. Poti sa ii dai un apel sa il intrebi daca are pe undeva rugina si daca are soft, ceva pe ea. Si daca mai are suspensia originala. Ms frumos Laux.



Reply



 
#8

Nu am adus-o eu, m-a rugat un amic care aduce tot felu de pe Austria sa i-o pun la vanzare. O sa dau un telefon dupa ora 17 si inteb mai multe despre masina.



Reply



 
#9

Se adauga si EJ9 la aceasta lista, dar as vrea in pricipiu ek3. daca nu gasesc ceva calumea, atunci EJ9.



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.