This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Vand Honda Civic Vti Eg6



 
#1

din pacate masina e din nou la vanzare, in luna iulie ma mut in suedia si nu pot sa iau eg-ul cu mine!
Multi cunosc masina, stiu cata grija am avut de ea..unic proprietar in Romania, al treilea proprietar!
Honda Civic Vti, an fab 11.93, masina are acum 213000 km! consumabile schimbate recent(ulei, filtre, placute, curea distributie-pompa apa-rola intinzatoare) !
ca dotari masina are:
- capota de carbon
- eleron de pe modelul college cu folie 3 m, carbon fiber look
- suspensii koni reglabile pe duritate si inaltime
- discuri brembo perforate si crestate, placute textar
- capac culbutori vopsit in camp electrostatic, rosu texturat
- folii geamuri fata deschis, spate dark black
- shift knob type r gunmetal
- evacuare: galerii si intermediara supersprint, catalizator golit, finala Invidia
- jante Rota Grid Bronze 16x7 et 38(sau 39)plus prezoane noi!
anvelope falken apr noi fata si good year eagle f1 215.40.16 spate cu uzura minima! jantele le am trecute in talon, desi nu se mai scriu acum dimensiunile, eu le am trecute la alte anvelope!
- alarma viper 350 plus cu diferite module (modul de recunoastere inchidere centralizata, senzori soc, follow me home, led electroluminiscent)
Masina este foarte intretinuta!
In plus fata de lista de mai sus sunt: faruri denji cu lupa, instalatie xenon, semnalizari portocalii(amber corners)+pozitii in ele si bord de integra gsr!
...pret 5000 de euro negociabil
0727011429/0769239262
milad_dj05supra@yahoo.com!



Attached Files Thumbnail(s)
                       
                   
               






 
#2

Mi-e greu sa iti urez bafta la vanzare. Daca nu aveam proiectul cu EG-ul ala...
Pot sa-ti urez doar sa ajunga la cineva care sa continue sa o ingrijeasca la fel ca tine.






 
#3

Mane nu-mi vine sa cred ca ai ajuns sa o pui la vanzare dar inteleg si motivul.

Sper din tot sufletul sa ajunga la cineva care sa o ingrijeasca la fel cum ai facut-o tu.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#4

thx guys....






 
#5

Cine pune mana pe jucarica asta poate sa zica ca i-a pus Dumnezeu mana in cap...poate il conving pe Andrei (colegul meu) sa isi vanda tigania de Seat si sa isi ia si el masina...

Oricum, multa bafta man.






 
#6

Nu mai este una pe Romania ca si asta Biggthumpup
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#7

'niezo'!!!......
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat






 
#8

Vinde sol-ul Liviu Icon_razz
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#9

ms mult baieti...






 
#10

Pacat ca trebuie sa o vinzi dupa ce ai pus asa mult suflet in ea...daca era cu volan pe dreapta si cu 4 usi o luam eu Icon_lol






 
#11

thanks dear...si mie imi pare rau....






 
#12

Ai avut ceva oferte la ea?
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#13

nimic interesant....un schimb cu un bmw e46 din 2000, 316....no thanks! in rest nimic...nu e stress o sa o iau cu mine in caz ca nu o dau!






 
#14

Cel mai bine asa si cu banii care ii castigi acolo ii investesti in ea Icon_twisted
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#15

Iao cu tine sau puneo bine la conservat pana te intorci. La o masina in care a investit pierzi foarte mult la vanzare.






 
#16

4500 euro pret final






 
#17

Astept oferte...masina e inca de vanzare chiar daca sunt plecat






 
#18

Bah ma mir ca inca nu s-a vandut Icon_neutral
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#19

sold...






 
#20

Poate vine propietarul si pe aici sa ne prezente in continuare evolutia masinii .
Honda nu arde uleiul, il foloseste.





Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.