This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ulei cutie MTF3



 
#61

Pai io mai am aici 9L, trebuie sa ii trimit lui Godspeed 2,5 l si lui Liviu vreo 4,5 l si mai imi ramane mie.






 
#62

Am niste piese luate pentru Razvan si trebuie sa le trimit in Bucuresti si vroiam sa stiu daca mai are rost sa mai trimit si ulei.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#63

Din ce zicea Vali ar mai trebui....






 
#64

Eu astept momentan sa dau tot uleiu si sa vad de cat mai este nevoie aici pe Bucuresti , apoi discutam






 
#65

Deci atunci mai astept un pic, sa vedem cum se hotarasc baietii.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#66

Multumesc inca odata Yula pentru ulei. Am bagat si in Jazz si in Civic si se simte imediat o imbunatatire. La Civic imi "tinea" putin la cuplarea in tr. I, acum e mult mai bine.






 
#67

Ma bucur ca am putut fi de ajutor. Am zis daca mai este cerere o sa mai organizam un group-buy.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#68

Sa inteleg ca mai este ulei? Imediat dupa ce a ajuns butoiu parca se batea lumea pe el iar acum a mai ramas? Eu inca mai am nevoie de acei 4L de pe lista.






 
#69

Laux din cate stiu s-a vandut tot, Adi poate sa confirme daca a mai ramas ceva sau nu.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#70

si eu stiu ca s-a terminat.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat






 
#71

Da, e gata de mult, numai daca mai luam un bidon.






 
#72

Nu-i nici o problema, am comandat din alta parte. Sper sa fie bun si MTF simplu de pe USA.






 
#73

si io vreau pt integra . ce cantitate e nevoie ? la alba iulia ar putea ajunge ?






 
#74

(30-11-2011, 01:45)LauX_LauX_LauX Wrote: Sa inteleg ca mai este ulei? Imediat dupa ce a ajuns butoiu parca se batea lumea pe el iar acum a mai ramas? Eu inca mai am nevoie de acei 4L de pe lista.

Laurentiu, eu am luat uleiul cu mult timp in urma (de cand a ajuns bidonul prin Bucuresti), dar abia acum l-am pus la Civic.


(05-12-2011, 02:54)blondu Wrote: si io vreau pt integra . ce cantitate e nevoie ? la alba iulia ar putea ajunge ?

La Integra intra 2,3 litri. Daca te grabesti, intreaba-l pe Tudor din Alba daca mai are ulei de cutie ca a adus din State.








 
#75

Cum zice Maruta, 2.3L intra in cutie la integra.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#76

si cum dau de tudor oare? care e nick-ul ?






 
#77

Suna-l la nr: 0747060934






 
#78

(06-12-2011, 13:26)blondu Wrote: si cum dau de tudor oare? care e nick-ul ?

Scuze, am crezut ca va cunoasteti. Numarul este cel postat de Denigrator.








 
#79

Mai este cerere pentru ulei de cutie? Ar putea fi sanse cat de curand de un transport gratis in RO, ar face pretul mai ieftin pe L.
Daca sunt doritori lasati-va username-ul mai jos si cantitatea dorita.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#80

Wagner - 2 litri.(de data asta chiar se cere, nu mai incurc pe nimeni)
Icon_evilNu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...Icon_evil







Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.