This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Track days Hungaroring 2012-2013



 
#81

pai mah gigi, eu imi fac motorul cu piese originale honda Icon_razz
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#82

(16-05-2013, 16:26)DeN1gRator Wrote: Parerea mea: sunt masini de fun, da tre sa lucri mereu la ele daca tragi tare de ele (gen track-day).

Unde ai vrut sa bati aici? Zi-mi tu mie o masina care o duci la track day si apoi nu schimbi nimic la ea?
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#83

Eu am fost la track day anul trecut si nu am schimbat nimic pana acum 1 luna, cand am schimbat uleiul si lichidul de frana (dupa 1 an si ceva). Asta e una. Daca vrei iti mai zic Icon_razz.



Reply



 
#84

Tu-ti dai cu stangul in dreptul. Prima data zici ca trebuie sa lucri mereu la ele apoi ca tu nu ai schimbat nimic 1an de zile Confused
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#85

La masinile vechi ziceam bulan, nu esti atent Icon_biggrin



Reply



 
#86

hai sa-ti dau eu la glezne Icon_biggrin
pe trak nu mergi cu masina de zi cu zi Icon_razz
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#87

(16-05-2013, 17:51)DeN1gRator Wrote: La masinile vechi ziceam bulan, nu esti atent Icon_biggrin


Fost de 2a ori pe track si nu am schimbat nimic la masina de atunci, in afara de ulei la care ia venit randul.

Acum depinde si cat ti la masina, stiu care schimba uleiul inainte sa intre pe track si dupa ce termina. Fiecare dupa bunul plac. Iar dupa o sesiune buna de track, ambreiajul, partea de franare, gumele sunt consumabile...
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#88

open day cu sesiune scurta si in 9 septembrie de la 10:00-15:00 pentru doritori.



Reply



 
#89

Ma bate gandul, tu ce planuri ai?



Reply



 
#90

Eu aterizez pe 9 dimineaţa în Budapesta Icon_smile Dacă mergeți, poate vin să vă văd Icon_smile



Reply



 
#91

nu cred ca mai merg anu asta, poate daca se deschide la noi vreun circuit. tg mures pare sa fie in grafic pe 15 sept.



Reply



 
#92

eu cred ca o sa mnerg 80% deci daca e ne vedem acolo baieti
Most sports require only one ball, motorsport requires two...



Reply



 
#93

yo nu merg sigur man, da s-ar putea sa mai gasesti ceva compatrioti pe acolo. pui sti-u la treaba?



Reply



 
#94

cred ca o sa merg cu m3-ul ca am tot dichisit pe la el si sunt curios, iar la sti nu imi ajung semi slickurile pana atunci din pacate...
Most sports require only one ball, motorsport requires two...



Reply



 
#95

have FUN ! Icon_smile



Reply



 
#96

a mai aparut si 4 octombrie in calendarul de la hungaroring cu o zi completa 9-17




Reply



 
#97

si prima sesiune pe anu asta la hungarroring

2014. march 28. friday

http://hungaroring.hu/?id=2&sub_id=5&lang=en



Reply



 
#98

5 septembrie trackday la Hungaroring. baieti care sunteti mai aproape poate dati o fuga Icon_smile



Reply



 
#99

14 mai, 10 si 24 iunie trackday la hring



Reply



 

e sesiune de trackday pe 18 mai (vineri), iar vremea se anunta racoroasa cu o maxima de vreo 20 de grade si sanse de ploaie pe seara

https://hungaroring.hu/en/experience/open-day-for-cars

http://www.myweather2.com/Motor-Racing/H...ecast.aspx

daca reusesc sa rezolv cu ce mi-am propus sa fac la masina ma bate un gand.

ar mai fi careva tentat? voi sunteti si mult mai aproape.



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.