This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Probleme legate de forum



 
#1

Va rugam sa postati aici probleme legate de functionarea forumului, pentru idei si sugestii va rugam sa folositi topicul respectiv.

Multumim.



Reply



 
#2

Cateva imbunatatiri aduse:
  • Smilies
    Post icons (apar sub numele postului sau noului thread)
    Inlocuit butoane (new topic, PM, find...) cu unele gri
    Adaugat Locatia si My Car in detaliile utilizatorului

Daca aveti probleme cu cele mentionate mai sus va rugam sa le postati in acest topic.

Multumim



Reply



 
#3

Am mai facut cateva modificari la forum:

- adaugat plugin-ul google SEO
- adaugat mai multe smilie-uri si reorganizat
- am marit fereastra de la reply pentru ca nu aparea bine in unele browsere
- un nou logo este acuma sus
- si noi icon-uri pentru New Pst si No new post (partea stanga a thread-urilor)

Daca aveti ceva probleme va rog sa le reportati aici.

Multumesc.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#4

Astazi am adaugat plugin-ul Shadowbox viewer, acesta ajuta la vizionarea pozelor incarcate direct pe site pe aceeasi pagina fara a mai deschide o noua fereastra. Plugin-ul a fost testat cu Chrome si IE8 fara probleme, daca folositi alte browsere si intampinati probleme va rog sa le postati aici.

Am schimbat si culoarea link-urilor din posturi pentru a putea fi evidentiate mai usor fata de restul textului.

Un nou icon [Image: jump.gif] a inlocuit acea sageata verde prezenta la posturile noi, acesta redirectioneaza userul la ultimul post necitit din thread-ul respectiv.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#5

Cand click-uiesc "View New Post" imi da eroarea asta: "Sorry, but no results were returned using the query information you provided. Please redefine your search terms and try again."
Cu toate ca sunt postari noi. :icon_no: care imi sunt defalcate daca click-uiesc "View Today's Posts".
[Image: mysig.jpg?t=1248866766]
You can turbo a vtec but you can't vtec a turbo. vtec



Reply



 
#6

Am patit si eu odata treaba asta, inca studiez problema sa vad de unde a aparut.



Reply



 
#7

S-a cam rezolvat de la sine se pare. Acum functioneaza.
Btw .... folosesc Opera nu cred sa fie asta problema. :icon_rolleyes2:
[Image: mysig.jpg?t=1248866766]
You can turbo a vtec but you can't vtec a turbo. vtec



Reply



 
#8

Se pare ca este un bug, la fel cum arata ca sunt posturi noi in unele forumuri chiar daca nu s-a mai postat de ceva vreme. Asteptam versiune 1.6.1 sa apara...
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#9

Guys, scoateti fulgii aia, ca, dupa o vreme iti cam ingreuneaza browserul. Eu nu inchid site-ul, il tin intr-un tab si dau refresh every now and then. Dupa cateva secunde deja incepe sa imi scrie in reluare in tab-ul asta. Doar opinia mea Icon_smile



Reply



 
#10

La mine se pare ca lucreaza chiar bine fara probleme Icon_confused si eu fac acelasi lucru ca si tine. Daca sunt probleme atunci ii scoatem Icon_cry
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#11

Nu e inutilizabil site-ul (decat daca ai vreun Pentium II), doar ca ti-l ingreuneaza oleaca. La mine e deformatie profesionala sa observ chestiile astea Icon_smile



Reply



 
#12

Nu am avut nici un fel de probleme dar ii opresc momentan si am sa caut o alta solutie pentru Sarbatori Icon_cool
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#13

Cu scriptul asta mai ai probleme domnule w3bb0 Icon_biggrin
Icon_arrow
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#14

Sincer? Asta-i mai naspa decat primul. Icon_rolleyes2

Nu e gandit nemaipomenit de bine si ies prostiile alea de fulgi din viewport. Drept urmare imi tot sare scrollbar-ul de jos intr-o veselie Icon_smile

Da' lasa-l man, ca pe mine ma deranjeaza orice prostie cand vine vorba de web. N-am ce-i face, e defect profesional. Si, in fond, nu ma impiedica sa folosesc site-ul. It's just a bit annoying, that's all.



Reply



 
#15

Mai lasa-i acolo pana ce reusesc sa termin logo-ul de craciun si apoi ii scoatem Icon_wink
Sau poate faci tu un script mai bun Icon_razz....
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#16

Vai, man! Daca aveam timp, va ajutam eu cu mai multe pentru forum, cum i-am zis si colegului Adi, da' sunt rupt in paispe cu treaba Icon_sad

Sper sa ma mai eliberez dupa revelion si ne dam prin el sa vedem cum si pe unde il bibilim.



Reply



 
#17

Stai linistit ca nu e stres, bine ca ai de munca Icon_lol
Din cate am inteles o noua platforma MyBB este in lucru, acuma ramane sa vedem cand va fi lansata.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#18

Am observat ca atunci cand nu sunt logat nu vad aria My CRX.
[Image: hondadesolsignature.jpg]



Reply



 
#19

Da nici o arie de la masina mea nu se poate accesa fara a fi logat pe forum, asta pentru a impiedica oaspetii sa vada proiectele membriilor acestui forum.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#20

s-a chimbat ceva cu linkul de Last post? ca am avut impresia ca nu mai merge dar vad ca pe data este linkul. Parca era subliniat sau era vrun icon ceva, ori a fost ceva in ceai ori s-a schimbat ceva Icon_smile



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.