This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Geneva Motor Show 2012



 
#1

Mai sunt 2a zile pana la deschiderea portilor. Dupa cum apar pozele pe net cred ca o sa avem parte de cateva proiecte interesante Happy

Pagani Huayra Carbon Edition
[Image: 159890.jpg]

Lamborghini Aventador J
[Image: 160174.jpg]

Gumpert Apollo
[Image: 159588.jpg]
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#2



Reply



 
#3

http://www.informatiiauto.ro/oficial-fer...d9545.html
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#4

un link cu 80 de poze, in special cu masini de serie. Multe trotinete sucite in fel si chip ca sa fie ceva nou.
http://0-100.hotnews.ro/foto/top-noutati-geneva-2012/

daca ferrari a ajuns sa puna cutii de F1 pe masinile de strada asta spune multe in ideea in care pentru a vinde facem orice Icon_smile

Cel mai mult mi-a placut A Klasse, foarte reusit Icon_smile



Reply



 
#5

Sunt cateva masini faine. Dacia o sa faca treaba in EU cu Lodgy ala, mai ales acuma cu preturiile astea lumea cauta o masina ieftina, spatioasa si economica.

Infiniti concept - oare sunt numai eu sau arata mai bine fata de NSX Confused
[Image: 161202.jpg]
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#6

(08-03-2012, 13:49)kinky_boy Wrote: daca ferrari a ajuns sa puna cutii de F1 pe masinile de strada asta spune multe in ideea in care pentru a vinde facem orice Icon_smile

da' cutiile de f1 sunt ceva manelarii ? Icon_biggrin
eu decriptez altfel... oricum ferrari de strada e orice altceva decat o masina de "productie".
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#7

@yula: Mie nu mi se pare ca arata asta mai bine ca NSX-ul...dar este doar parerea mea Icon_razz



Reply



 
#8

sunt abordari diferite, infiniti e mai fluid. restul e o chestiune de gusturi. si mie imi plac planurile drepte mai mult, deci votez nsx Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#9

Liviu nu e ea chiar masina de productie, dar mi se pare cam exagerat totusi sa aduci tehnologia cea mai avansata la nivel comercial. Nu zic ca nu e de bine pentru concurenta, dar asa deja ar putea sa puna tot de la masinile de curse la alea de strada si multi s-ar plimba cu masina de curse pe strada. De intretinere si fiabilitate nu mai zic Icon_wink

@ yula nici mie nu mi se pare ca arata mai bine ca nsx-ul. eu cand l-am vazut prima oara mi-a adus aminte de Jaguar XJ220 cu care ma jucam in nfs



Reply



 
#10

concurenta si tehnologia fac bine in orice domeniu, de ex eu iti fac dinti pe suport de zirconiu care pana nu demult il gaseai doar pe suprafata exterioara a navetelor spatiale clasa Columbia Icon_wink
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#11



Reply



 
#12

fata de detroit astea chiar arata bine, majoritatea Icon_razz
asta am zis ca e baiat Icon_smile)))

[Image: B97472DAF7901A9E3A17DD53725F2.jpg]



Reply



 
#13

Sunt cateva care merita atentie...

[Image: 02-gen-09-atmosphere.jpg]
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#14

Oare de ce nu au trimis-o pe lindicoleta in costum de baie sa isi etaleze silicoanele

http://www.4tuning.ro/poze/alte-evenimen...13327.html

[Image: fetele-de-la-geneva-motor-show-2012-fb94...1-95-0.jpg]
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#15

Imi imaginez cum stai cu unul de povesti pe langa masina si te agati de tobele alea care ar fi incinse Rollinglaugh o si vinzi a doua zi

http://www.carbuzz.com/news/2012/3/13/Ma...a-7707814/
[Image: 162577.jpg]
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#16

(13-03-2012, 19:47)yulasinio Wrote: Imi imaginez cum stai cu unul de povesti pe langa masina si te agati de tobele alea care ar fi incinse Rollinglaugh o si vinzi a doua zi


RollinglaughRollinglaugh Vere dar cat e de hidoasa masina asta RollinglaughRollinglaugh



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.