This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

F1 thread - pentru fani



 
#1

Am zis sa fac un thread pentru fanii Formulei 1.

Si o prima stire de la mine:

link

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#2

asta a fost si e Schumacher, un pilot bun dar cu o personalitate de cacao ... lasa ca plateste acum pentru tot succesul avut.
Eu chiar nu-i inteleg pe sportivi astia de vor sa castige cu orice pret. Daca in sporturile ce implica miscare fizica sa zicem ca sportivii sunt vinovati individual pentru dopaj si altele, aici e cu atata mai mult de acuzat ca o echipa intreaga a sustinut pacaleala.
Fan pentru pilotii: Senna, Damon Hill, Jason Button si cam atat.

MOTOGP bate de departe F1 Icon_smile




Reply



 
#3

nu va contrazic insa e o mica inexactitate in ce spune kinky_boy. pilotul nu decide astfel de lucruri. capo di tutti capi a fost briatore, un personaj pe care eu nu l-am asociat niciodata cu performanta in motorsport ci cu specula. schumacher ramane un pilot de exceptie, un dezvoltator valoros, care a reusit sa ridice ferrari din genunchi sus pe prima treapta a podiumului. ca si caracter combativ, mi se pare sub ce se vede azi la hamilton din ponctul meu de vedere.
le:
acum am citit articolul, mi se pare revoltator... adica tu, neica nimeni ( a se citi verstappen) vii si spui ca unu care a castigat 7 titluri, care are garla de pole, mari premii castigate, recorduri peste recorduri e 0....bai sa fie.....
in f1 se lucreaza murdar, foarte murdar, insa ce se intampla atunci e nimica toata fata de ce se intampla acum. sa ii mai spuna cineva frustratului ala ca schumacher, cu o tiribomba de masina de coada clasamentului, pe ploaie castiga curse, daca ala nu stie ce inseamna asta, sa ii explice cineva.
ca scumacher trecea uneori peste limitele sportivitatii e adevarat, da spui ca e un "obisnuit" e o mare frustrare.
imi aduc aminte de prima cursa a lui schu, la tyrell, si acum vad masina sponsorizata de 7up.....l-am remarcat din prima cursa.....o fi venit de la inceput cu ps3 in masina.....
se incearca acelasi lucru ce se incearca cu rossi. singura vina a lui schummi e ca nu s-a retras cand a trebuit, a facut-o prea repede ceea ce l-a facut sa revina cand...nu mai avea nimic de spus.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#4



Reply



 
#5

Vettel maine pe primul loc, nu ma asteptam sincer Icon_smile Astept cursa sa vedem daca si-a reglat masina ca sezonul trecut sau a fost doar "noroc".
2009 Audi A6, 2.0 - 170CP, A/T, gri
Fosta: Honda Civic 4D 1.8 ES M/T Taffeta White



Reply



 
#6

lucrurile nu sunt asa simple cum par. este cel mai complex sport cu mult prea multi factori implicati.

eu insa o sa stau departe de acest topic.



Reply



 
#7

o fi el complex, da e plin de hoţie, trucuri, şmecherii, electronica...nu mai e ce era candva. parca imi e dor sa vad mana pilotului cum mesteca in H ....
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#8

Kimi Raikkonen a mers de vis, n-am inteles insa de ce nu a mai tras tare in ultimele ture. Hamilton (my favorite) slabut Icon_sad
2009 Audi A6, 2.0 - 170CP, A/T, gri
Fosta: Honda Civic 4D 1.8 ES M/T Taffeta White



Reply



 
#9

deci cine iese campion? Icon_smile conditiile meteo tin tensiunea la maxim



Reply



 
#10

O cursa nebuna, nu mai urmarisem o cursa intreaga de ceva ani dar cursa asta nu a trebuit ratata.


Sent from my Slimed i9000
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#11

chiar ca a fost faina, vremea a fost cireasa de pe tort Icon_smile



Reply



 
#12

pffff, nu am vazut asa final in viata mea...si ma uit ka f1 de pe vremea lui senna...
ca ferarist sunt terminat psihic, prea multe campionate pierdute in ultima cursa. anul asta a mai fost si sykes care a pierdut campionatul la juma de punct in sbk . terminas-ar anu asta odata.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#13

Eu tin cu Hamilton dar as fi vrut sa castige Alonso azi... nasol pt Ferrari Icon_sad
2009 Audi A6, 2.0 - 170CP, A/T, gri
Fosta: Honda Civic 4D 1.8 ES M/T Taffeta White



Reply



 
#14

pe hamilton il strica rautatea, ca si pe schumacher, caracterul. face uneori greseli din rautate, acrosaje fortate. pacat. uneori trebuie sa stii cand terbuie sa-o lasi.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#15

Acuma nu a fost vina lui ca a iesit din cursa. Mie imi place Vettel asa ca sunt bucuros pentru el ca a castigat al 3lea titlu.

Sent from my Slimed i9000
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#16

acum nu, e adevarat. vettel imi e antipatic rau de tot, nu stiu de ce. nu mi-a placut niciodata.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#17

Chiar din contra mie imi pare a fi un baiat fain si cizelat, parere facuta dupa ce a fost in emisunea TG.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#18

din contra ce? eu am spus ca imi este antipatic fara un motiv anume Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#19

Poate ca ma gandeam ca tie antipatic dupa figura lui Icon_razz
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#20

nush, cand apare unu care domina cu ajutorul tehnicii de concurs ma enerveaza. au dominat cu redbull tehnic, inovatii care nu erau in regulament, da nici incriminate.
el vorbeste bine, frumos.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.