This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Caut - consola centrala civic



 
#1

cumpar consola centrala mare de civic de preferat neagra tel0767963561 dak ma poate ajuta cineva ms ,,,.(caut de 1 an si nu gasesc)Rollinglaugh



Reply



 
#2

Civic de care mai exact? Icon_smile



Reply



 
#3

sigur se refera la consola mare de eg..modelul de state! nu mai cauta ca nu o sa gasesti la noi...mai stiu cel putin 2 care cauta asa ceva Icon_smile ! cauta pe ebay!



Reply



 
#4

(16-01-2011, 13:12)w33bb0 Wrote: Civic de care mai exact? Icon_smile

pai modelu american ... adica consola aia cu doua sertare asa mai mare..Icon_biggrin

(16-01-2011, 16:45)Milad_Vti Wrote: sigur se refera la consola mare de eg..modelul de state! nu mai cauta ca nu o sa gasesti la noi...mai stiu cel putin 2 care cauta asa ceva Icon_smile ! cauta pe ebay!

pai am cam cautat si pe ebay si nu am gasit nuai pe gri si aia numai noua si e in jur de 250 $ si nu prea imi vine sa dau atat pe ea k la asta se mai adauga transportul si ajung lejer la vrea 300$ si nu meritaIcon_neutral



Reply



 
#5

Daca ea costa $250, cu transport cu tot sare de $300. Dupa descriere s-ar putea sa am acelasi model de consola ca si tine pe EG. Din pacate nu o vand, urmand sa fie reconditionata (piele sau vopsire). Am sa-ti trimit prin PM numarul de telefon al unui baiat de la care am luat eu multe piese pentru EG. Incearca la el, poate iese ceva.



Reply



 
#6

eu am consola cred cum vrei tu cu 2 spatii de depozitare iti fac maine poze sa vezi
DEZMEMBRARI AUTO



Reply



 
#7

(17-01-2011, 19:02)chelone Wrote: eu am consola cred cum vrei tu cu 2 spatii de depozitare iti fac maine poze sa vezi

ok astept pozele ms..




Reply



 
#8

[Image: haccess_int_ctrconsole_eg.jpg]
DEZMEMBRARI AUTO



Reply



 
#9

@chelone: daca te ocupi de dezembrari auto, deschide si tu un thread unde sa prezinti oferta si sa poata lumea comanda chestii in mod organizat. De piese de EG voi fi si eu interesat de-a lungul timpului Icon_smile



Reply



 
#10

nu am honde deocamdata,tot ce am de EG sunt 2 scaune si am postat anunt pe celelalte siteuri.consola o dau ca eu sunt fumator si iarna scrumiera aia mica imi mananca nervii,vreau consola cu scrumiera mare cu lumina in ea
DEZMEMBRARI AUTO



Reply



 
#11

(18-01-2011, 11:49)chelone Wrote: nu am honde deocamdata,tot ce am de EG sunt 2 scaune si am postat anunt pe celelalte siteuri.consola o dau ca eu sunt fumator si iarna scrumiera aia mica imi mananca nervii,vreau consola cu scrumiera mare cu lumina in ea

asta e un pret si un nr de tel dak se poate mss ,,,,
(18-01-2011, 11:49)chelone Wrote: nu am honde deocamdata,tot ce am de EG sunt 2 scaune si am postat anunt pe celelalte siteuri.consola o dau ca eu sunt fumator si iarna scrumiera aia mica imi mananca nervii,vreau consola cu scrumiera mare cu lumina in ea

nu ai putea si sa ii faci o pooza la a ta sa fiu sigur k asa e si k se potriveste ms,,



Reply



 
#12

(18-01-2011, 19:48)KOX_89 Wrote:
(18-01-2011, 11:49)chelone Wrote: nu am honde deocamdata,tot ce am de EG sunt 2 scaune si am postat anunt pe celelalte siteuri.consola o dau ca eu sunt fumator si iarna scrumiera aia mica imi mananca nervii,vreau consola cu scrumiera mare cu lumina in ea

asta e un pret si un nr de tel dak se poate mss ,,,,
(18-01-2011, 11:49)chelone Wrote: nu am honde deocamdata,tot ce am de EG sunt 2 scaune si am postat anunt pe celelalte siteuri.consola o dau ca eu sunt fumator si iarna scrumiera aia mica imi mananca nervii,vreau consola cu scrumiera mare cu lumina in ea

nu ai putea si sa ii faci o pooza la a ta sa fiu sigur k asa e si k se potriveste ms,,

nu mai vrei sa vinzi consolaa Icon_biggrin inca astept raspuns



Reply



 
#13

ti'am trimis mesaj privat (pm) nu stiu daca l'ai vazut
DEZMEMBRARI AUTO



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.